Logo Srebrnie
Wszystko o jubilerstwie FORUM JUBILERSKIE POWITANIA Bry

Bry

Bry

Paweł
Miedziany
1
03-25-2018, 09:20 PM
#1
Witam.

Mam na imię Paweł, 85r i jestem z Poznania.
Od kilku dni zaczalem bawić się w klepanie złomu młotkiem na kowadle i całkiem fajnie się z tym czuje Puść oczko

Klepanie młotkiem to jednak drugorzędną rzecz która mnie tu sprowadza, więcej w odpowiednim dziale.
Paweł
03-25-2018, 09:20 PM #1

Witam.

Mam na imię Paweł, 85r i jestem z Poznania.
Od kilku dni zaczalem bawić się w klepanie złomu młotkiem na kowadle i całkiem fajnie się z tym czuje Puść oczko

Klepanie młotkiem to jednak drugorzędną rzecz która mnie tu sprowadza, więcej w odpowiednim dziale.

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości