Logo Srebrnie
Wszystko o jubilerstwie SREBRNE FORUM WŁASNORĘCZNIE ostatnio zrobione rzeczy

ostatnio zrobione rzeczy

ostatnio zrobione rzeczy

dantes44
Unregistered
 
06-08-2014, 11:10 AM
#1
Zapraszam do odwiedzenia strony z moimi pracami. Same zdjęcia, żadnych ofertRumieniec www.srebrnagaleria.pl
dantes44
06-08-2014, 11:10 AM #1

Zapraszam do odwiedzenia strony z moimi pracami. Same zdjęcia, żadnych ofertRumieniec www.srebrnagaleria.pl

Erddill
wytwórca chińskich podróbek
674
06-08-2014, 05:45 PM
#2
Pomysly Masz ciekawe ... szkoda ,ze ostrosc przy zdjeciach "ucieka " z wyrobow ...i troche ciezko sie oglada .

nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Erddill
06-08-2014, 05:45 PM #2

Pomysly Masz ciekawe ... szkoda ,ze ostrosc przy zdjeciach "ucieka " z wyrobow ...i troche ciezko sie oglada .


nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .

kriss
Diamentowy
2,209
06-08-2014, 08:05 PM
#3
Fajnie wygląda pierwszy pierścionek. Ciekawa faktura. I jak mówi Erddill popracowałbym nad ostrością, może ustaw ją ręcznie jak się da.
kriss
06-08-2014, 08:05 PM #3

Fajnie wygląda pierwszy pierścionek. Ciekawa faktura. I jak mówi Erddill popracowałbym nad ostrością, może ustaw ją ręcznie jak się da.

bart
Platynowy
359
06-08-2014, 09:15 PM
#4
jakim aparatem robisz?
lustro czy kompakt? jak lustro to albo pierscienie posrednie-ewentualnie soczewka dioptrie albo oddalasz obiekt od aparatu zeby złapac ostrosc a z ostrego zdjecia wycinasz fotki nas strone jesli chesz zeby było zblizenie wyrobu.
albo odpal w aparacie tryb makro jak masz .
bart
06-08-2014, 09:15 PM #4

jakim aparatem robisz?
lustro czy kompakt? jak lustro to albo pierscienie posrednie-ewentualnie soczewka dioptrie albo oddalasz obiekt od aparatu zeby złapac ostrosc a z ostrego zdjecia wycinasz fotki nas strone jesli chesz zeby było zblizenie wyrobu.
albo odpal w aparacie tryb makro jak masz .

dantes44
Unregistered
 
06-09-2014, 07:42 AM
#5
Dzięki wielkie, prawdę mówiąc jakoś na to nie zwróciłem uwagi. Aparat to SONY NEX 3n. Obiecuję poprawęRumieniec
dantes44
06-09-2014, 07:42 AM #5

Dzięki wielkie, prawdę mówiąc jakoś na to nie zwróciłem uwagi. Aparat to SONY NEX 3n. Obiecuję poprawęRumieniec

bart
Platynowy
359
06-09-2014, 10:04 AM
#6
makro ma i złą strone widac każdą "niedoróbe" jakies ryski ladwo widoczne w realu w makro bea wyglądały jak niedoróba i mogą odstraszac
bart
06-09-2014, 10:04 AM #6

makro ma i złą strone widac każdą "niedoróbe" jakies ryski ladwo widoczne w realu w makro bea wyglądały jak niedoróba i mogą odstraszac

kriss
Diamentowy
2,209
06-09-2014, 10:19 AM
#7
@Bart od rysek i niedoróbek jest Photoshop, tam wszystko wygląda pięknie. Jak przejrzysz dokładnie zdjęcia w sieci zobaczysz ile tam retuszu. Ja osobiście wolę te nieostre z niedoróbkami, gdzie widać pracę człowieka Uśmiech
Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-09-2014, 10:19 AM przez kriss.
kriss
06-09-2014, 10:19 AM #7

@Bart od rysek i niedoróbek jest Photoshop, tam wszystko wygląda pięknie. Jak przejrzysz dokładnie zdjęcia w sieci zobaczysz ile tam retuszu. Ja osobiście wolę te nieostre z niedoróbkami, gdzie widać pracę człowieka Uśmiech

dantes44
Unregistered
 
06-09-2014, 05:34 PM
#8
Prawdę mówiąc zupełnie nie przykładam uwagi do rysek i drobnych niedoróbek. Napatrzyłem się na błyskotki w sklepach tak idealne, tak cudnie świecące wręcz doskonałe, że aż ....... mi się chceRumieniec Potrafię robić rzeczy tak doskonałe jak na wystawach sklepowych tylko po co? Miliardy ich, a każda moja jest jedna i tylko jedna. Bardzo dziękuję wszystkim za wypowiedzi a krytyczne przede wszystkimWykrzyknik
dantes44
06-09-2014, 05:34 PM #8

Prawdę mówiąc zupełnie nie przykładam uwagi do rysek i drobnych niedoróbek. Napatrzyłem się na błyskotki w sklepach tak idealne, tak cudnie świecące wręcz doskonałe, że aż ....... mi się chceRumieniec Potrafię robić rzeczy tak doskonałe jak na wystawach sklepowych tylko po co? Miliardy ich, a każda moja jest jedna i tylko jedna. Bardzo dziękuję wszystkim za wypowiedzi a krytyczne przede wszystkimWykrzyknik

bafi
Platynowy
251
06-10-2014, 07:04 AM
#9
Wyroby bardzo ladne Uśmiech

Ale zdjecia zle :/...zainwestuj pare groszy w namiot bezcieniowy i oswietlenie...do tego aparat z dobrym makro...bo te niestety wygladaja jak robione telefonem :/ nie przystoi taka jakosc do galerii.
bafi
06-10-2014, 07:04 AM #9

Wyroby bardzo ladne Uśmiech

Ale zdjecia zle :/...zainwestuj pare groszy w namiot bezcieniowy i oswietlenie...do tego aparat z dobrym makro...bo te niestety wygladaja jak robione telefonem :/ nie przystoi taka jakosc do galerii.

dantes44
Unregistered
 
06-10-2014, 04:08 PM
#10
Poleciałeś mi teraz po ambicjiEeee.... Dzięki wielkie. Zrobię co w mojej mocy.
dantes44
06-10-2014, 04:08 PM #10

Poleciałeś mi teraz po ambicjiEeee.... Dzięki wielkie. Zrobię co w mojej mocy.

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości