Logo Srebrnie
Wszystko o jubilerstwie SREBRNE FORUM WŁASNORĘCZNIE biżuteria ręcznie tworzona

biżuteria ręcznie tworzona

biżuteria ręcznie tworzona

szafir
Platynowy
605
06-03-2014, 11:07 PM
#1
Kilka prac w różnych ujęciach lecz zdjęcia były robione kiepskim aparatem więc z powiększania nici. Obrączki z białego i żółtego złota oraz brylanty dookoła, każdy o.1 karata, łańcuch złoty kostka- 100 gramów, wisiorek białe i żółte złoto oraz perły.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-03-2014, 11:14 PM przez szafir.
Załączone pliki
Miniatury




szafir
06-03-2014, 11:07 PM #1

Kilka prac w różnych ujęciach lecz zdjęcia były robione kiepskim aparatem więc z powiększania nici. Obrączki z białego i żółtego złota oraz brylanty dookoła, każdy o.1 karata, łańcuch złoty kostka- 100 gramów, wisiorek białe i żółte złoto oraz perły.

Załączone pliki
Miniatury




Greg
Platynowy
211
06-04-2014, 08:14 AM
#2
Podoba mi się obrączka, każdą oprawke robiłeś czy użyłeś odlewów? Pewnie troche czasu na nią poświęciłeś zresztą reszta też ładne prace jedynie szkoda że zdjęcia niewyraźne Puść oczko Lubie ręczną robotę Uśmiech
Greg
06-04-2014, 08:14 AM #2

Podoba mi się obrączka, każdą oprawke robiłeś czy użyłeś odlewów? Pewnie troche czasu na nią poświęciłeś zresztą reszta też ładne prace jedynie szkoda że zdjęcia niewyraźne Puść oczko Lubie ręczną robotę Uśmiech

kriss
Diamentowy
2,209
06-04-2014, 08:30 AM
#3
Tak jak Greg bardzo ciekawa obrączka, a łańcuch kostka 100g szacun! Uśmiech
kriss
06-04-2014, 08:30 AM #3

Tak jak Greg bardzo ciekawa obrączka, a łańcuch kostka 100g szacun! Uśmiech

szafir
Platynowy
605
06-04-2014, 08:47 AM
#4
Oprawkę jedną wykonałem ręcznie, powieliłem odlewem. Obrączki kosztowały klientów bardzo poważne pieniądze, zdjęcia jak wymyślę sposób na poprawienie jakości to wymienię jeśli to tylko będzie możliwe. Robiłem to parę ładnych lat temu komórką z kiepskim aparatem dla siebie na pamiątkę ale do głowy mi nie przyszło, że kiedyś trafię na ,, srebrnie". Mam w tej komórce jeszcze kilka fajnych rzeczy ale na razie nie mogę ich wyciągnąć, nie wiem dlaczego?
szafir
06-04-2014, 08:47 AM #4

Oprawkę jedną wykonałem ręcznie, powieliłem odlewem. Obrączki kosztowały klientów bardzo poważne pieniądze, zdjęcia jak wymyślę sposób na poprawienie jakości to wymienię jeśli to tylko będzie możliwe. Robiłem to parę ładnych lat temu komórką z kiepskim aparatem dla siebie na pamiątkę ale do głowy mi nie przyszło, że kiedyś trafię na ,, srebrnie". Mam w tej komórce jeszcze kilka fajnych rzeczy ale na razie nie mogę ich wyciągnąć, nie wiem dlaczego?

szafir
Platynowy
605
06-05-2014, 11:26 PM
#5
Właściwie to powinno być w innym dziale, we własnoręcznie.
szafir
06-05-2014, 11:26 PM #5

Właściwie to powinno być w innym dziale, we własnoręcznie.

Michal
Super Moderator
730
06-06-2014, 08:46 AM
#6
O, faktycznie, już przeniesione. Uśmiech
Michal
06-06-2014, 08:46 AM #6

O, faktycznie, już przeniesione. Uśmiech

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości