Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bransoletka-fake vs. oryginal
#11
Haha : D Jasne,odezwe sie konkretnie na dniach
Pozdrawiam ^^
Odpowiedz
#12
Prawdziwa bransoleta Cartiera to nie jest kółko z imitacją śrub! To bransoletka składająca się z dwóch części i skręconych na dłoni rzeczywistymi złotymi śrubami. To tak gwoli wyjaśnienia, jakby ktoś nie wiedział. Pozdrawiam
Odpowiedz
#13
Ja bym robiła nie z mosiądzu tylko z brązu bedzie bardziej do złota podobna.
silverpaulu Bransoletka cartiera to masz rację z tego się składa ale wyglada jak kółko z łepkami od śrub tu o wyglad chodzi.
Odpowiedz
#14
jasne ze brąż, moze byc brąz mosiądz albo miedź, ale mysle ze brąz bedzie idelany, mam okucia do naroznikó skrzynijakie lakiś czas temi litowałem i nie zmeiniają zabardzo koloru, świecą sie pieknym ciepłym kolorem.
Odpowiedz
#15
Ja bardzo lubię brąz . Właśnie dziwne ze już się z tego nie robi biżuterii to piękny metal w dawnych czasach go doceniano a teraz większosć ludzi nie wie nawet jak brąz wygląda ,szkoda.
Odpowiedz
#16
Wszyscy mowia brąz to wypada mi chyba zaufac tym co sie znaja na rzeczy Puść oczko a co do bransoletki to oczywiscie wiem ze jest skrecana ^^ nie wiem tylko czy ja sama potrzebuje koniecznie skrecanej,interesuje mnie tylko zewnetrzny design,tak ogladam w internecie to na zdjeciach brąz od mosiadzu w bransletach niewiele sie rozni..hmmm no i wiki podaje ze mosiadz jest wytrzymalszy od brazu. Sama nie wiem... ; d wierze na slowo-niech jest brąz Uśmiech
Odpowiedz
#17
Z tego co ja wiem to mosiadz wystepuje w 16 odcieniach, od jasnozoltego do prawie czerwonego, wszystko zalezy od ilosci cynku w stopie. Poducenci podaja to jakos numerycznie w katalogach. W rekach mialem do tej pory ze siedem odcieni roznych, i te kowalne i te do ogrobki skrawaniem. Brazu bym nie polecal z uwagi na higroskopijnosc, raczej spiz lub stopy japonskie typu shibuishi, jesli mosiadz jest za malo szlachetny.
Ingenuity is the third hand of a craftsman ...
Tom

Odpowiedz
#18
O a to bardzo ciekawe...rozumiem ze skoro braz jest zbyt higroskopijny musze uwazac na kontakt z woda? Czego raczej nie bede robic bo jak juz mam jakis kawalek bransoletki czy pierscionka to malo kiedy go sciagam ;/
Odpowiedz
#19
A może spróbuj z jakąś inną, tańszą bransoletką, ale z wykorzystaniem jakiegoś kryształu np. Swarovskiego? Widziałam takie rzeczy w sklepie online: https://www.bizuteriapiotrowski.pl/bransoletki-srebrne. Dużo bransoletek - różnych, różnistych w tym bransoletki srebrne lub poproś jakiegoś z forumowiczów, na pewno wykonają coś równie pięknego jak Twoja wymarzona bransoletka Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości