Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Biżuteria ręcznie robiona
#1
Sklep - pracownia z ręcznie robioną srebrną biżuterią z naturalnymi kamieniami i minerałami http://www.filigranek.com.pl/ .
Zapraszam serdecznie do mojego sklepiku Uśmiech Będę wdzięczna za wszelkie opinie, uwagi ( te krytyczne również będą dla mnie bardzo cenne) i komentarze.
http://www.filigranek.com.pl/
Fascynuje mnie stworzone przez naturę piękno zaklęte w kamieniach.
www.filigranek.com.pl
Odpowiedz
#2
Witam serdecznie na forum!
Ładna biżuteria. Najbardziej spodobał mi się jeden wisiorek:


[Obrazek: 20090702-n7men5du9cjep4ktqep1kd19y4.jpg]

Taki prosty, a jednocześnie oryginalny. I kolory tego kółka są niesamowite.
Odpowiedz
#3
Dziękuję za miłe słowaUśmiech
Bardzo ciekawie wybarwiony jest ten agat ( kółko w wisiorku), w rzeczywistości jest jeszcze ładniejszy. Sama męczę sie z tymi zdjęciami i nie zawsze uda mi się pokazać wszystkie szczegóły, ale staram się Uśmiech W ogóle sama jestem do tego interesu, postawiłam sobie ogromne wyzwanie, mam nadzieje, że mnie nie przerośnie. PozdrawiamUśmiech
Fascynuje mnie stworzone przez naturę piękno zaklęte w kamieniach.
www.filigranek.com.pl
Odpowiedz
#4
To przecież chodzi o to by sięgać do gwiazd Uśmiech
Odważna jesteś, i pewnie masz sporo pracy. No ale biżuterię tworzysz naprawdzę piękną i profesjonalną. Nawet trudno mi powiedzieć co mi się najbardziej podoba. Chyba ten pierścionek który robiłaś na zamówienie, z cyrkonią.
Trzymam za kciuki za powodzenie Twojego sklepu!
Odpowiedz
#5
Witam i dziękujęUśmiech Faktycznie pracy mam mnóstwo, muszę pokonywać wiele trudności, ale jakoś sobie radzę. Lubię to co robię. Ten pierścionek poleciał bardzo daleko, aż do Australii. Nie ładnie jest się chwalić ale był na prawdę ładnyUśmiech
Fascynuje mnie stworzone przez naturę piękno zaklęte w kamieniach.
www.filigranek.com.pl
Odpowiedz
#6
Niezła podróż. A że był ładny to widać ze zdjęcia.
Mogli za to przysłać Ci z Australii opale Uśmiech
Naturalne kamienie są bardzo piękne. Oczywiście oprawa też jest ważna.
Odpowiedz
#7
Uśmiech no nie przysłali - trochę szkoda, ale ważne, że pierścionek dotarł szybko do Klientki i jest z niego bardzo zadowolonaUśmiech
Fascynuje mnie stworzone przez naturę piękno zaklęte w kamieniach.
www.filigranek.com.pl
Odpowiedz
#8
Ciekawe są te kolczyki mini. Ja osobiście wolę takie na sztyfcie niż dyndające, a te twoje są ciekawe.
Odpowiedz
#9
Uśmiech robię różne - długie, krótkie i jakie tam mi się wymyśli, bo każda kobieta ma inne upodobania. A najśmieszniejsze jest to, że ja nie mam dziurek w uszachUśmiech i czasem trudno mi było dopasować odpowiednią długośćUśmiech Kupiłam więc taki szklany ekspozytor z uchem, który ma dziurkę w uchu i tak sobie radzęUśmiech
Fascynuje mnie stworzone przez naturę piękno zaklęte w kamieniach.
www.filigranek.com.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości