Ankieta: Czy kupowałeś coś w Srebropib?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
70.00%
7 70.00%
Nie
30.00%
3 30.00%
Dopiero planuję zakupy
0%
0 0%
Razem 10 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Srebropib - hurtownia biżuterii
#1
[Obrazek: logo.jpg]

Jesteśmy firmą zajmującą się hurtową i detaliczną sprzedażą wyrobów ze srebra. Od 2005 roku posiadamy sklep we Wrocławiu.
Mamy w swojej ofercie szeroką gamę biżuterii srebrnej z cyrkonią , bursztynem, masą perłową oraz z wieloma innymi pięknymi kamieniami.
Szczególnie polecamy biżuterię artystyczną polskich producentów.
W galerii mamy przyjemność zaprezentować Państwu zaledwie część naszych wyrobów lecz ich liczba zbliża się już do kilku tysięcy produktów.
Staramy się by byli Państwo zadowoleni i ciągle zmieniamy się, by współpraca była lepsza. W planach mamy też sklep na stronach www który powinien być gotowy w przeciągu kilku miesięcy.
Będziemy wdzięczni, za wszystkie uwagi które pomogą nam poznać Państwa potrzeby.
Srebropib
Odpowiedz
#2
Tak mi znajomi zachwalali, że wybrałam się.
Nawet fajny sklep. Jest co wybrać, oprócz seryjnych wyrobów wiele jest bardziej autorskich i artystycznych wyrobów.

Sprawiłam sobie wisiorek z tego zdjęcia:

[Obrazek: WI030.jpg]

Podoba mi się i będzie pasował do paru miedzianych rzeczy które mam.
Odpowiedz
#3
I do rudych włosów :-)
Odpowiedz
#4
Zapraszam do obejrzenia nowych produktów w naszej galerii w działach:

Cyrkonia, Srebro, Z kamieniami, Kryształy Svarowskiego

Poniżej kilka wybranych zdjęć.



[Obrazek: SC143.jpg]


[Obrazek: SC138.jpg]

[Obrazek: SS116.jpg]
Odpowiedz
#5
Tradycyjna biżuteria jest dla kobiet. Ale jest też męska biżuteria.
Nie mamy jej zbyt wiele, ale powoli będzie się rozrastać.

Zapraszamy!



[Obrazek: BM012.jpg]

[Obrazek: BM011.jpg]
Odpowiedz
#6
Tak, właśnie tak sobie myślę, że z męską biżuterią jest na polskim rynku pewien problem. Po pierwsze jest jej bardzo mało, po drugie jeżeli już jest to jest to biżuteria tradycyjna czyli właśnie spinki do krawatów i spinki do mankietów. Niestety brak fajnej oferty z ukierunkowaniem na elegancką biżuterię ale również do użytku codziennego - czyli bransoletek, naszyjników, zawieszek itp. Myślę, że jeżeli ciekawie dobierzecie swoją ofertę szybko znajdziecie wielu odbiorców.
Odpowiedz
#7
No nie wiem czy są męskie naszyjniki.
Jak masz jakiś na stanie to wrzuć proszę zdjęcie Uśmiech
Faceci dużo rzadziej noszą ozdoby. Jeszcze czasem jakiś koralik na szyi czy łańcuszek na ręce. A sygnety to raczej się z mafią kojarzą, no, mam dziwne skojarzenia, wiem Uśmiech .
Odpowiedz
#8
Witam, polecam Srebropib - hurtownia biżuterii. Dobre podejście do klienta, poprostu solidna, uczciwa firma.
Odpowiedz
#9
(04-09-2009, 08:26 AM)Ewa napisał(a): No nie wiem czy są męskie naszyjniki.
Jak masz jakiś na stanie to wrzuć proszę zdjęcie Uśmiech
Faceci dużo rzadziej noszą ozdoby. Jeszcze czasem jakiś koralik na szyi czy łańcuszek na ręce. A sygnety to raczej się z mafią kojarzą, no, mam dziwne skojarzenia, wiem Uśmiech .

No może faktycznie to z męskimi naszyjnikami trochę przesadziłem, chociaż sam sprzedaję takowe ze stali szlachetnej
[Obrazek: Mn1a.jpg]

Mi też sygnety nie kojarzą się dobrze lecz nie z mafią (raczej z Anglią Śpiący) ale nie zmienia to faktu, że gusta są różne i jak wielu klientów tak wiele zachcianek Uśmiech
Odpowiedz
#10
Jak by nie patrzeć, jest to rzeczywiście naszyjnik...
I nawet całkiem męsko się prezentuje.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości