Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tak tanio Swarovski?
#11
Te szkiełka są nie tylko w lodówce. Pobijają Lenina na każdym polu.
Jeśli miała bym ochotę, to kryształy Swarovskiego mogą być w każdym sprzęcie domowym:

Ekspres do kawy – Nespresso by Swarovski. Ekspres wysadzany jest 3100 kryształkami i kosztuje prawie 4 tysiące dolarów.

[Obrazek: Czekaj%C4%85c%20na%20kaw%C4%99,%20policz...%82ki..jpg]

[Obrazek: Kryszta%C5%82ki%20l%C5%9Bni%C4%85%20jak%20nigdy!.jpg]


Umywalki w rybki i kwiatki, trącą trochę infantylizmem.
[Obrazek: gallery4981mydelniczka2.jpg]

[Obrazek: gallery4981na20czarnej2.jpg]

To jeszcze nie koniec tego co możemy mieć w łazience:

[Obrazek: 215021.jpg]

Chantal Thomass specjalizująca się w projektowaniu wyrafinowanej bielizny wspólnie z firmą Vedette wprowadziła na rynek limitowaną serię 300 pralek automatycznych obitych bieliźnianym, różowym jedwabiem wysadzanym kryształami Swarovskiego i ozdobionego czarnymi sznurówkami wprost z damskiego gorsetu. Cena: około 3 200 zł

A tu ta lodówka która ma ciekawe wzornictwo z wyjątkowo kobiecym kwiatowym wzorem i towarzyszące temu kryształowe ozdoby. Swarovski znów podbija serca swym blaskiem.

[Obrazek: b85zeb.jpg]


Jednak najlepsze zostawiłam na koniec:
czy kryształy Swarovskiego nadają się tylko do toalety?
Nie tylko. Ale tam też Uśmiech

[Obrazek: crystaltoilet.jpg]
Odpowiedz
#12
Dobra. Może lubię kryształy Svarowskiego, ale ten sedes to spora przesadaZąbki
Odpowiedz
#13
a mi się osobiście bardzo podobają wyroby z kryształków Svarowskiego, po prostu rzucają się w oczy Serce, tylko dlaczego są takie drogieHmmm...A cyrkonia to też dla nie tandeta, która na dodatek szarzeje i już nie świeci tak jak na początkuSmutny
Odpowiedz
#14
Swarovski na uszach owszem, ale w ekspresie do kawy ? sorry postoję Puść oczko
Cleo-Art Biżuteria artystyczna
http://cleo-art.blogspot.com/
ZAPRASZAM
Odpowiedz
#15
Swavorski na ekspresie do kawy, toalecie i pralce to taki szpan... hehe może to i ładnie wygląda, ale dla mnie to już mała przesada. Zwłaszcza że Swavorski to nie są nie wiadomo jakie kamienie, ale o gustach się nie dyskutuje Uśmiech
Odpowiedz
#16
Myślę że to kwestia gustu,jednym będzie się podobał taki wyrób z kryształu a innym nie. Na mnie osobiście nie robi to większego wrażenia,kojarzy się z tanim szpanem.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości