Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witajcie :)
#1
Witajcie,
jestem nowa na forum i chciałabym się przedstawić.
Od niedawna zajmuję się biżuterią artystyczną (chodzi tu o biżuterię robioną w całości własnoręcznie, a nie z półfabrykatów).
Moimi ulubionymi materiałami są srebro i minerały.
Dzięki Waszemu forum zaczynam odkrywać coraz więcej możliwości jakie daje - np bardzo spodobał mi się filigran i zamierzam popróbować tej techniki w najbliższym czasie Uśmiech
Zapraszam do obejrzenia moich prac. Co o nich myślicie?
Pozdrawiam Uśmiech




Załączone pliki Miniatury
               
Odpowiedz
#2
Witam, miło Cię poznać. Bardzo pomysłowo oprawione labradoryty. Podobają mi się Twoje prace choć technicznie oceniam je na czwóreczkę. Pozdrawiam.
Odpowiedz
#3
Czwórka to też dobra ocena!
A czy mógłbyś trochę więcej napisać o tej technicznej ocenie? Co konkretnie masz na myśli? Czy chodzi o brak precyzji w tych pracach? Jeśli tak, to jest właśnie to, co chciałabym poprawić Uśmiech
Pozdrawiam.
Odpowiedz
#4
(04-13-2012, 09:19 AM)Pozytywka napisał(a): Czwórka to też dobra ocena!
A czy mógłbyś trochę więcej napisać o tej technicznej ocenie? Co konkretnie masz na myśli? Czy chodzi o brak precyzji w tych pracach? Jeśli tak, to jest właśnie to, co chciałabym poprawić Uśmiech
Pozdrawiam.

Witam na forum - rozgość się, piwo w lodowce Puść oczko

ciekawe pomysły i chęci, a to polowa sukcesu
ładne kamienie, ale technicznie jak ja leżysz

nie jest zle, cargi podoginasz, krawatkę przy spiralnym wymienisz bo zmasakrowałaś ja strasznie, zawiasy chyba jeszcze dasz rade poprawić(pierwszy i drugi od góry się rozginają) reszte widzisz sama
rób dalej wszystko przychodzi z czasem(widzę po sobie ...)
Odpowiedz
#5
Hehe, krawatka faktycznie zmasakrowana, ale to był mój pierwszy wisior, no i pierwsza krawatka, więc dlatego wszystko takie powykrzywiane Puść oczko

Odpowiedz
#6
(04-13-2012, 12:55 PM)Pozytywka napisał(a): Hehe, krawatka faktycznie zmasakrowana, ale to był mój pierwszy wisior, no i pierwsza krawatka, więc dlatego wszystko takie powykrzywiane Puść oczko

nie ma zmiłuj, nie ma przebacz ;D sama chciałaś - już się nie tłumacz(pisałaś ze od niedawna popełniasz biżuty tego typu). Pytałaś "srebrofigaro" o błędy wiec się wciąłem w rozmowę i paluchem wytknąłem te co widzę Uśmiech

u mnie w wątku też znajdziesz sporo niedoróbek. Zobaczysz za pół roku że znacznie mniej ich będzie, pomiędzy tymi elementami które tylko na przetopienie się nadają ;D
Odpowiedz
#7
Mi bardzo podobają się Twoje prace, szczególnie ten wisiorek z ceramiką. W ręcznie robionej biżuterii właśnie piękny jest ten brak idealności. To, że widać, że jest to biżuteria w jednym i tylko jednym egzemplarzu. Czekamy na więcej!
Odpowiedz
#8
Odwiedziłem Twoją stronę i bardzo podoba mi się biżuteria tworzona przez Ciebie. Sam nie dawno zainteresowałem się wykonywaniem biżuterii i wiem jak trudno zrobić coś pierwszy raz tak aby było idealne. Uśmiech
Nie mogłem też ominąć działu fotograficznego. Ciekawe prace.

"Grawer Met" Paweł Tucki[url=http://www.facebook.com/MetaluBlask][/url]
Odpowiedz
#9
fajne te rzeczy ,ja osobiscie nie lubię takich idealnych dopracowanych ,ulizanych jak z szablonu więc mi się podobają twoje rzeczy , zwracaj tylko uwagę na to żeby było mocno oprawione i nie ruszało się a co gorsza nie wyleciało, po malutku dojdziesz do wprawy, ja się dalej uczę i staram się coraz lepsze rzeczy robic ,to najważniejsze. Nie wiem co chcesz w rezultacie osiągnąć i jak daleko jesteś od swojego wymarzonego ideału , sama to oceń. Wisiorki są ładne i dadzą się sprzedać nawet w takiej formie niedopracowanej.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości