Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
aż się boję coś swojego pokazać
#1
        robicie tak piękne rzeczy, że aż mi wstyd coś mojego pokazać ale raz kozie śmierć !!!
Odpowiedz
#2
Magda mi się podoba Uśmiech aby tak dalej.
Odpowiedz
#3
Silver-clay?
Ingenuity is the third hand of a craftsman ...
Tom

Odpowiedz
#4
Bardzo fajne, oryginalne. Spoko, każdy kiedyś zaczynał i zapytaj ile razy ludziom coś nie wyszło Uśmiech. Zobacz tutaj:
http://www.srebrnie.pl/showthread.php?tid=266
Naszym mistrzom nie zawsze wychodziło Ząbki

Powodzenia i zapału Ci życzę.
Odpowiedz
#5
ja niestety muszę robić to co mi kupują i może wzory nie za artystyczne ale ja z tego żyję i robię co biorą może jeszcze coś wkleję bo mnie ośmieliliście bałam się że strasznie skrytykujecie
Odpowiedz
#6
                znów moje prace nie najlepsze zdjęcia bo to telefonem poprawię się bo już doszłam do wniosku że muszę robić lepsze zdjęcia no i od stycznia zaczynam się szkolić też prace będą lepsze to zrobiłam w ostatnie 2 dni
Odpowiedz
#7
(10-22-2011, 12:21 AM)Tom Oldsmith napisał(a): Silver-clay?

Wygląda na miedz i cynę.
Mam racje Magdo?

P.S.
Połączyłem Twoje tematy.
Odpowiedz
#8
masz rację ale już zacznę stebro w tym roku , dlatego zapisałam się na to forum . potrzebuję dużo się dowiedzieć, wszystko czytam ,oglądam no i mam nadzieję na pierwsze próby w styczniu.
Odpowiedz
#9
Przydały by się lepsze zdjęcia, ale biżuterię tworzysz piękną. Ciekawe kształty, takie organiczne. Ten pierwszy jakby kwiat, podoba mi się najbardziej. Czekam na więcej.
Odpowiedz
#10
bump! Pani Magdo a co to to tak? cisza straszna na wątku autorskim zapadła a rzesza fanów domaga się chleba i igrzysk Puść oczko
ja się pytam gdzie obiecane prace ze srebra? no gdzie? ;D
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości