Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rodowanie srebra
#21
Nie mogę uwierzyć że handlując biżuterią macie tak małą wiedzę na jej temat. Pozdrawiam Producent
Odpowiedz
#22
Adax -to jest forum gdzie ludzie niejednokrotnie się uczą a nie dyskusja rzeczoznawców -Ty się nigdy nie uczyłeś?Oni robią to z chęci poznania tematu często z zamiłowania.Nie każdy ma możliwość branie lekcji od mistrza a to jest miejsce gdzie można zapytać o wszystko co z tematem się łączy bez względu na lata praktyki
Odpowiedz
#23
ja mam taką polerke z wkładem z orzecha i powiem ci że metki się niszczą jak wrzucisz i bedziesz polerował, to musi w takiej polerce ze 3-4 godziny pochodzic, metka po wyjęciu jest zchetana na maksa i od razu do wymiany. Niestety mam ten sam problem co ty , biżury w gablotach czernieją. Wypróbowałem juz chyba wszystko, pozostaje chyba tylko rodowanie jednak
Odpowiedz
#24
a może gabloty wypełniane gazem obojętnym ? Język
Odpowiedz
#25
Witam czy może mi ktoś polecić sprawdzoną firmę z Warszawy lub okolic która posrebrza srebro? mam dosyć śniedzenia materiału który leży w gablotach. z góry dziękuję za odpowiedź Uśmiech nie interesuje mnie to że to kłopotliwe przy naprawach bo mam wzory które nie będą się psuć Uśmiech Pozdrawiam Puść oczko
Odpowiedz
#26
(02-05-2016, 12:02 PM)Sąsiad napisał(a): Witam czy może mi ktoś polecić sprawdzoną firmę z Warszawy lub okolic która posrebrza srebro?

A po kiego posrebrzać srebro? Biggrin

[Obrazek: tumblr_m5r00vUs6h1qgtrwio4_400.gif]
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz
#27
(02-06-2016, 01:42 AM)cactoos napisał(a):
(02-05-2016, 12:02 PM)Sąsiad napisał(a): Witam czy może mi ktoś polecić sprawdzoną firmę z Warszawy lub okolic która posrebrza srebro?

A po kiego posrebrzać srebro? Biggrin

Cactoos by się srebro nie matowiło na wystawie.

Mi się podoba pomysł gabloty wystawowej z gazem obojętnym.
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
#28
(02-06-2016, 09:58 AM)Leszek napisał(a):
(02-06-2016, 01:42 AM)cactoos napisał(a):
(02-05-2016, 12:02 PM)Sąsiad napisał(a): Witam czy może mi ktoś polecić sprawdzoną firmę z Warszawy lub okolic która posrebrza srebro?

A po kiego posrebrzać srebro? Biggrin

Cactoos by się srebro nie matowiło na wystawie.

Mi się podoba pomysł gabloty wystawowej z gazem obojętnym.
-mnie się wydaje,że kolega Sąsiad,chciał napisać o rodowaniu srebra, a nie o posrebrzeniu srebra, z tekstu to można wyczytać.
Odpowiedz
#29
(02-06-2016, 11:01 AM)rubicon napisał(a): - z tekstu to można wyczytać.

Cactoos czytał w nocy Biggrin Biggrin Biggrin
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
#30
Prawdopodobnie chodzilo o rodowanie ale pokrywanie czystym srebrem tez daloby jakies efekty zabezpieczajace przed utlenianiem sie miedzi w stopie. Wprawdzie wyroby moglby dalej czerniec od siarki.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości