Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Program magazynowy.
#1
Witajcie.
Mam takie pytanie, do tych z Was , którzy działają w jubilerstwie zawodowo.
Jakich programów używacie do prowadzenia magazynu surowców, części, wyrobów gotowych ?
Ja działam w branży transportowej i do tej pory nie był mi potrzebny taki system. Wprawdzie robię w żywicy i wyroby raczej daję jako prezenty dla rodziny, przyjaciół, ale kiedyś tam...Uśmiech będzie do tego i metal szlachetny. Więc żeby to było legal, musi to wszystko być ewidencjonowane. Surowce, zużycie materiałów pomocniczych, czy choćby prądu.
Mógłby ktoś z Was, koledzy, koleżanki, udzielić mi wsparcia? Jeśli nie na forum ogólnym, to prywatnie ? Uśmiech
Pozdrawiam.

Odpowiedz
#2
Ja używam JUBILEO II. Oczywiście ideałów nie ma, ale producent wprowadził nawet kilka zmian na moją prośbę, więc jestem zadowolony. Używam tylko do wyrobów i ewidencji sprzedaży. Może działać na kilku stanowiskach, podpięta drukarka do kodów paskowych i czytnik.
Można pobrać wersję ze strony miramar, ale chyba prosi o podanie kodu. Napisz do producenta, to może ma demo.
Odpowiedz
#3
Czy to jest program do sklepu i magazynu sklepowego, czy do magazynu producenta ? Na ich stronie się jakoś nie doczytałem. Cennika też nie podają Smutny
Odpowiedz
#4
Kiedyś uczestniczyłem w konferencji gdzie program do magazynowania przedstawiała firma TOREL - nie wiem jak wygląda to w praktyce ale wyglądało bardzo ciekawie-magazynowanie ,metkowanie,praca przedstawicieli itp.może się przyda
Odpowiedz
#5
Dzięki, sprawdzę.
Odpowiedz
#6
Przepraszam -Torel też tam był ale coś mi się ....
dokładny adres firmy:
www.odl.pl
Odpowiedz
#7
Ostatecznie wybrałem ten prosty program:
http://www.lomag.pl/
Odpowiedz
#8
Wiele jest dobrych programow ale jednemu odpowiada inny a drugiemu inny.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości