Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
miedziany listek
#21
ja za miedzią przepadam coraz bardziej Serce

podoba mi się te kompozycje florystyczne ...więcej takich Uśmiech
Odpowiedz
#22
Mówisz i masz, Nieczar. Niebawem nowe wypociny.
(11-17-2011, 09:01 AM)Ewa napisał(a): Ogólnie za miedzią nie przepadam, ale ten okrągły wisiorek ma świetny klimat. Ta oksyda sprawia, że wygląda genialnie.
Właściwie to raczej "wisior" niż "wisiorek". Ma średnicę 6.5 cm.
Dzięki za pochwałę.

(11-15-2011, 08:54 PM)kageki napisał(a): Efekty pracy w smole? Puść oczko
Całkiem ładnie już Ci to wychodzi, ostre krawędzie, wysokie i wyraźne.
Wydaje mi się, że na wszystkich by dobrze wyglądała taka oksyda lub nawet mocniejsza jak na tym pierwszym wisiorku.

Oksyda na pierwszy faktycznie ładnie wyszła ale czasem wychodzi taka bardziej różowa niż brązowa i za Chiny Ludowe nie wiem czemu. Chyba muszę to przećwiczyć, zbadać i pokombinować. Może dzieje się tak dlatego, że to oksyda do srebra? A może coś pomyliłem w trakcie roboty.
Odpowiedz
#23
Podobno są teraz w modzie metalowe kute bransolety. Ale heca. Moja "Seksowna Królowa Egiptu" zapewne się kwalifikujeWykrzyknik


Załączone pliki Miniatury
           
Odpowiedz
#24
Na pewno tworzysz modne wzoryUśmiech
Jestem pełen podziwu, szczególnie, że chyba dopiero zacząłeś kuć.
Odpowiedz
#25
Nie mylisz się, Emmix. Zacząłem jakieś 3 miesiące temu. Sądzę, że jak się czegoś bardzo chce to i kroki na drodze do tego są długie i krok żwawy!
Najnowsze cosik:


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz
#26
A cos tam za precelek wyklepal ? Celtic knot ? Jakos nie moge tego zaszeregowac. Ale fajne jest, odbiega od sereotypu.
Ingenuity is the third hand of a craftsman ...
Tom

Odpowiedz
#27
Celtic knot jako żywo. Trudne toto i przez to milutka przy tym praca. Mam tego sporo, kserówka dobrej książeczki od koleżanki z czasów gdy biegaliśmy z mieczami w zębach wokół zamków na turniejach rycerskich. Chyba założę wątek w dziale wzorów i projektów i podzielę się tym materiałem.
Odpowiedz
#28
Nowy miedziany listek. Mam nadzieję, że trochę lepszy niż pierwszy. Nawet w miarę udała się oksyda ogniowa ale raczej przypadkowo.


Załączone pliki Miniatury
                   
Odpowiedz
#29
Oto, co moja Pani dostała w prezencie gwiazdkowym:



Załączone pliki Miniatury
                   
Odpowiedz
#30
Piękne, wczoraj przeglądałem na etsy jakieś miedziane listki które były po 100zl, a były 10x gorsze od Twoich.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości