Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
... jak pleciemy ze srebra
#1
Witam wszystkich serdecznie i zapraszam do naszej skromnej galerii na FB pn. "Milanesse Jewellery".
Wszystkich zainteresowanych zapraszam do środka.

Colier
Szukajcie proszę "Milanesse Biżuteria Collier Nicer"
Pozdrawiam
Colier


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#2
(08-16-2011, 06:25 PM)Colier napisał(a): Szukajcie proszę "Milanesse Biżuteria Collier Nicer"

Po wpisaniu Wyżej wymienionej frazy FB "wypluwa" brak wyników.

(08-16-2011, 06:25 PM)Colier napisał(a): "Milanesse Jewellery".

Dopiero po wpisaniu tego udaje się znaleźć profil.
Tylko jest mały haczyk, aby obejrzeć prace należy zostać znajomym. Podziękowałem, nie potrzebuje takich znajomych...
Profil tego typu nie powinien być profilem osoby fizycznej...

Ta cała zagrywka z nie podaniem po prostu linku do profilu (wklejanie linków do fb na forum nie jest zabronione) miała nas skłonić do kliknięcia w zaproszenie? Skoro już tyle się ktoś "namęczył" (tak, trzeba poświecić dodatkowo 10-20s które jest bezcelowe) z wyszukaniem to pójdzie i krok dalej? Uśmiech
Pozostaje jeszcze czekanie na zaakceptowanie zaproszenia oczywiście.

Praca zamieszczona na forum bardzo mi się podoba, ale zostałem solidnie zniechęcony do obejrzenia reszty przez cała ta zabawę w "kotka i myszkę" na FB. Bardzo nie lubię takich marketingowych zagrywek.


P.S.
Pierwsza fraza nie daje wyników bo profil nazywa się "Milanesse Jewellery Collier Nicer"
Właściciel nie wie jak nazywa się jego profil? Puść oczko

Niżej Poniżej link do profilu.
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002244986559
Odpowiedz
#3
Dzięki i przepraszam. Pozwól Kolego / Kolezanko ze Twój post potraktuje jako życzliwa uwagę i rade doswadczonego forumowicza.

Link do strony http://www.facebook.com/profile.php?id=100002244986559
Jeżeli Waszym zdaniem coś jeszcze powinienem zrobić proszę o radę.

Pozdrawiam
Colier
(08-16-2011, 07:09 PM)kageki napisał(a): [quote='Colier' pid='2937' dateline='1313515501']
Szukajcie proszę "Milanesse Biżuteria Collier Nicer"

Po wpisaniu Wyżej wymienionej frazy FB "wypluwa" brak wyników.

(08-16-2011, 06:25 PM)Colier napisał(a): "Milanesse Jewellery".

Dopiero po wpisaniu tego udaje się znaleźć profil.
Tylko jest mały haczyk, aby obejrzeć prace należy zostać znajomym. Podziękowałem, nie potrzebuje takich znajomych...
Profil tego typu nie powinien być profilem osoby fizycznej...

Ta cała zagrywka z nie podaniem po prostu linku do profilu (wklejanie linków do fb na forum nie jest zabronione) miała nas skłonić do kliknięcia w zaproszenie? Skoro już tyle się ktoś "namęczył" (tak, trzeba poświecić dodatkowo 10-20s które jest bezcelowe) z wyszukaniem to pójdzie i krok dalej? Uśmiech
Pozostaje jeszcze czekanie na zaakceptowanie zaproszenia oczywiście.

Praca zamieszczona na forum bardzo mi się podoba, ale zostałem solidnie zniechęcony do obejrzenia reszty przez cała ta zabawę w "kotka i myszkę" na FB. Bardzo nie lubię takich marketingowych zagrywek.


P.S.
Pierwsza fraza nie daje wyników bo profil nazywa się "Milanesse Jewellery Collier Nicer"
Właściciel nie wie jak nazywa się jego profil? Puść oczko

Niżej Poniżej link do profilu.
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002244986559
(08-16-2011, 07:09 PM)kageki napisał(a): [quote='Colier' pid='2937' dateline='1313515501']
Szukajcie proszę "Milanesse Biżuteria Collier Nicer"

Po wpisaniu Wyżej wymienionej frazy FB "wypluwa" brak wyników.

(08-16-2011, 06:25 PM)Colier napisał(a): "Milanesse Jewellery".

Odp: Tak to jest jak się nie wyłączy leniwca czyli tłumacza stron z Goo i Milanesse Jewellery Collier Nicer" zamieni na "Milanesse Biżuteria Collier Nicer.
Pozdrawiam podwójnie
Colier
Odpowiedz
#4
Polecam jeszcze poprawnie cytować. Puść oczko
A co do FB to zdjąć te ograniczenia "tylko dla znajomych" i/lub zmienić profil na "firmowy" nie osobowy.
Odpowiedz
#5
Czy aby to jest właściwy dział??? Nie oglądałem innych prac bo tez nie lubię "takiego wymuszania znajomych" a to co przedstawia miniaturka na forum to przecież "produkcyjna maszynówka" a nie "własnoręcznie" Eeee....
Odpowiedz
#6
(08-16-2011, 09:40 PM)Imenoq napisał(a): Czy aby to jest właściwy dział??? Nie oglądałem innych prac bo tez nie lubię "takiego wymuszania znajomych" a to co przedstawia miniaturka na forum to przecież "produkcyjna maszynówka" a nie "własnoręcznie" Eeee....
==============

Witaj "Przenikliwy"Uśmiech

Ile mogę dać za to aby można było przyjechać do mnie i zobaczyć jakie "maszyny" to "produkują"?

Jeżeli będzie inaczej zwracam za drogę a mnie należy się ...powiedzmy 100 x tyle. (wiedza i niewiedza kosztują)

Poza tym nie ma na świecie ogólnie dostępnych maszyn do tak grubego milanesse, które jest składane i modelowane ręcznie, dodatkowo jeszcze jest ręcznie lutowane i ręcznie szlifowane na brzegach ...

Jedynie kapturki to odlew a rurki do zamków (springów) zwijane pół maszynowo.
Potem dalsza obróbka... i znów robota ręcznaUśmiech

To jak, zaproszenie przyjęte?

Tutaj link bezpośredni
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002244986559

Pozdrawiam
Colier

=========
Co do mnie (prywatnie) :
Jeżeli czegoś nie lubię to publicznie tego nie komentuję.
Jeżeli czegoś nie wiem (lub nie znam) a jest mi dane poznać, to nie zabieram głosu tylko najpierw słucham innych znających się na rzeczy.
Rzeczy z kolei nie zawsze są takie na jakie wyglądają...
Odpowiedz
#7
Próbowałem zobaczyć zdjęcia na Twoim profilu.
Niestety nie są dostępne mi do oglądania. Nie zaloguję się na Facebooku bo mnie z stamtąd wyrzucili i zlikwidowali mi konto, tak to się czasem zdarza. Zgodnie z ich regulaminem musisz użyć prawdziwego imienia i nazwiska, życzę Ci więc byś nie dostał prośby o skan dokumentu tożsamości jaki ja dostałem, bo blokują konto i tracisz cały dostęp i to bez ostrzeżenia.
Proponuję powrzucaj może tu jakieś zdjęcia albo daj linka do jakiejś ogólnie dostępnej strony internetowej.
Odpowiedz
#8
(08-17-2011, 02:35 PM)Imenoq napisał(a): A może udałoby się wstawić jakieś inne fotki bez zapisywania się
do "znajomych"

Da się już obejrzeć zdjęcia nie będąc znajomym, ale trzeba to zrobić przez tablice. ;] Kolejne kłody ale da się.
Swoją droga dziwi mnie to na FB że jeszcze się "nie pokapowali" że maja taka dziurę w zabezpieczeniu, tzn ktoś sobie blokuje zdjęcia na FB dla "tylko dla znajomych" ale zostawia dla wszystkich tablice, przez którą da się dojść do wstawianych zdjęć.
Odpowiedz
#9
Oj ludkowie.

Wszystko jest cacy, tylko ....

Jesli decydujesz sie na uzywanie fejsbuka to juz trzeba o kolo tego chodzic i zadbac troche o tresci.

Bo zdjecia to mozna i na guglowej darmowej galerii upchnac, jeszcze lepsze rezultaty daje blog.

Wlasciwie przeprowadzona reklama, zgromadzenie swoich fanow i ciekawe wpisy przeksztalca fejsbuka w potezne narzedzie wspierajace handelek.

Podobnie na Twitterku, dla zaawansowanych, ale tam juz tylko wpisy i linki do tresci lub zdjec.

A lancuszki nawet ladne.
Ingenuity is the third hand of a craftsman ...
Tom

Odpowiedz
#10
Podobnie jak Imenoq naprawiałem ten splot i tak samo przekonany ze to maszynówa Uśmiech a tu takie kwiatki heh no troche zdumiony jestem. ok... średni czas zrobienia takiej 18 cm branzoletki zajmuje Tobie ? fajny wzór do rozbudowy sama goła ok ..ale można gotowe elementy odlane nasówać na to lutowac na sztywno cokolwiek i wtedy to robi robote jak to sie mówi.czekam na odpowiedz na moje pytanie.pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości