Ankieta: Wolisz forum w kolorach:
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Jasnych
0%
0 0%
Ciemnych
100.00%
6 100.00%
Razem 6 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Upgrade
#1
Forum było niedostępne dziś z powodu aktualizacji.
W tej wersji załatano parę błędów związanych z bezpieczeństwem oraz forum będzie poprawnie wyświetlane w Internet Explorer 9.

Mam nadzieję, że wszystko przebiegło poprawnie, jednak gdybyście zauważyli jakieś błędy proszę o kontakt na priva lub w tym wątku.

Na razie jest podstawowa skórka, ale jak najszybciej postaram się wprowadzić jakąś podobną do poprzedniej i raczej ciemną.
Odpowiedz
#2
Akurat trafiłem jak jecze wszystko sie zmieniaUśmiech
Nagle z białego zrobiło się czarne. Dziwne uczucie. Widać jeszcze niedoróbki, ale to raczej nie ostateczna wersja więc się nie czepiamUśmiech
Odpowiedz
#3
Dodałem skórkę, i jeszcze kilka drobnych zmian, ale nie wymagało to wyłączania forum.
Odpowiedz
#4
Wprawdzie nieubłaganie pędzący czas nie dał mi możliwości wypowiedzi w trakcie przemian, ale czytając forum gdzieś w autobusie modliłem się: tylko nie różowy,purpurowy jak u wiza..coś tamUśmiech
ufff jest przyzwoicie Uśmiech
Odpowiedz
#5
Na laptopie mi się wyświetla forum na całej szerokości monitora bo mam mała rozdzielczość, ale już na stacjonarce przy szerokości 1920 forum jest nie wyśrodkowane tylko przesunięte do lewej krawędzi. Wcześniej było dobrze, na środku, to przesuniecie w lewo to był celowy zabieg? ;> Czemu? Puść oczko
Odpowiedz
#6
Przesunięte do lewej krawędzi jest tylko na 1 stronie. Reszta już jest wyśrodkowana.
Na głównej masz po prawej stronie pasek z reklamami. Jak masz jakiegoś blocka to może ich nie widzisz.
Odpowiedz
#7
Faktycznie.
Odpowiedz
#8
Zmieniałeś coś może? Bo znowu nie mam guzików pod chrome. Na IE zresztą tez ich nie widać.
Odpowiedz
#9
Google Chrome - przyciski niewidoczne, dopiero po wskazaniu myszka daje sie odczytac funkcje.
Ingenuity is the third hand of a craftsman ...
Tom

Odpowiedz
#10
Już naprawione. Właśnie zainstalowałem sobie Chrome. Co wy w nim widzicie to nie wiem. Nawet nie byłem w stanie znaleźć gdzie dodać ulubione strony.
Ale ikonki się pojawiają, i mam nadzieję, że u Was też.
Jak byście zauważyli coś jeszcze to też dajcie znać.
Co prawda jest już kolejna zalecana aktualizacja....
Ale bez przesady. Odczekam jakiś czas.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości