Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
przeciągadło brać czy odpuści sobie ?
#1
Tak zachodze w głowe czy jest sens zabawa w licytacje i kupno tego przeciągadła. Jak wiadomo przeciągadło nowe(dobre) cena bagatela trzeba sie liczyć z wydatkiem okolo 500-600 zł i mamy z 30 otworów czyli do skompletowania potrzebne nam z 3 tabliczyki he.

jak myślicie sprawdzi to rezultat te przeciągadło ? odrazu widać ze jest nie praktyczne przestawianie w imadle ect pozatym masa tego mnie troche odstarsza

http://allegro.pl/przeciagadlo-okragle-9...21860.html

prosze o opinie
Odpowiedz
#2
Odradzam. Cena faktycznie na razie atrakcyjna jednak przy cajzynie jakość to podstawa bo kupujesz go praktycznie na całe życie (ja jeszcze nie zmieniałem)
Kiedyś tez kupiłem tanio, do kwadratów myślałem, za dużo się nie używa itd.
Po pierwszym użyciu żałowałem decyzji, skok pomiędzy otworami niejednakowy boki kwadratu nierówne i porysowane. Kupiłem drugi w Rodencie koszt około 300zł i jest OK!
Tobie też tak radzę, bo okrągły to podstawa!!! I to od zera do ok 4mm więcej ręcznie i tak nie pociągniesz, no chyba że masz posturę Pudziana Ząbki
Odpowiedz
#3
Ja kupiłem używane, diamentowane za 100 zł. Jestem zadowolony. Już nie raz przekonałem się że w tym zawodzie nie da się oszczędzić na narzędziach, ewentualnie kupując używane np. z likwidacji zakładu. cena=jakość
poproś jakiegoś kumpla z anglii żeby na spróbowanie Ci kupił i przywiózł, tanio wyjdzie
http://cgi.ebay.co.uk/drawplate-4-1-2-in...415a85cfc9
Odpowiedz
#4
Jak to mówią na bezrybiu i rak ryba.Jeżeli liczysz że to przeciągadło na całe życie-to sobie odpuść,jeżeli tymczasowe aż nazbierasz na coś lepszego to - ok. Kupiłem kiedyś w tej firmie przeciągadło soczewkowe kolejne otwory bywają większe od poprzednich kilka się powtarza-i taka to jakość.potrzebowałem go do pojedynczego zamówienia więc jakoś doszedłem do żądanego wymiaru,i zwróciło się jednym zamówieniem ,ale na dłuższą metę jest kiepskie
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości