Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rafinacja
#1
Tak jak w temacie kto wie gdzie można oddać do rafinacji zurzyte kawałeczki papierków ściernych po złocie....?
na jakich zasadach sie to odbywa? ma ktoś doświadczenie ...robiliście to ...lub wiecie jak to sie robi ? gdzie z tym tematem mam się zgłosić??
Odpowiedz
#2
Jak zawsze google jest pomocne. Puść oczko

http://katalog.pf.pl/Bydgoszcz/Onyks-Us%...0-m19.html

"...
Odzysk złota, srebra z:
- papierów ściernych
..."

http://www.goldennord.pl/oferta.html
Poszukaj w swojej okolicy. Poza tym tam gdzie zaopatrujesz się w metale tego nie robią?

P.S.
Szybkim rzutem oka temat przeczytałem "reinkarnacja" mocno się zdziwiłem o czym tutaj te pytania zaczynają być. Puść oczko
Odpowiedz
#3
oo dzieki za szybką pomoc ahh nie sprawdzialem na google leń ze mnie przynzaje Uśmiech ciekawe ile tego wyjdzie akurat zakupilem biurko profesjonalne mistrzowskie za psie pieniądze Uśmiech a tam patrze ile papierków hehe małą reklamówke wypełniłem po brzegi!! do tego po wyjęciu szuflad i oględzinon patrze a tu opiłki i 2 spore kawałki!! złota są Ząbki ciekawe ile gram wyjdzie śmieje sie że tyle tego moze być ile warte było to biurko Uśmiech

aa w mojej okolicy nie mam czego szukać ....jedyne co potrzebne moge znalesc to wiertła i piłki hee pozdrawiam!!
Odpowiedz
#4
Jak odbierzesz z rafinacji to daj znać ile wyciągnąłeś z ty papierków
Odpowiedz
#5
(05-28-2011, 10:19 PM)no_sense napisał(a): Tak jak w temacie kto wie gdzie można oddać do rafinacji zurzyte  kawałeczki papierków  ściernych po złocie....?
na jakich zasadach sie to odbywa? ma ktoś doświadczenie ...robiliście to ...lub wiecie jak to sie robi ? gdzie z tym tematem mam się zgłosić??

Lapis Gold
64-100 Leszno, ul. Łowiecka 24 d
lub zadzwoń do mnie 663 158 854

Pozdrawiam
Odpowiedz
#6
Proma , Kraków, tel 601 323 022
Odpowiedz
#7
a nawiasem mówiąc prognozowanie ile z czego wyjdzie to wróżenie z fusów, z papierów, - zależy jak ktoś często zmienia, z polerki - zależy ile? czego? jak? poleruje, i z jakiego okresu, dość dużo wychodzi ze szlaki z topienia
ja tam to co poszło w podłogę, papiery, odkurzacz polerki w ogóle nie liczę - od święta daję do odzysku i wtedy jest przyjemna premia,
tak naprawdę miarodajne byłoby policzenie wszystkich odzysków jako procentu od całego przerobionego materiału, ale komu się chce to robić
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości