Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pręty widiowe
#1
Hej wszystkim

Potrzebuję pręty z węglika, wie ktoś gdzie mógłbym takowe kupić, nie przepłacając za markting?
Przeszukałem już forum, wiem że Orafo mógłby pomóc jednak nie można do niego pisać wiadomości Smutny

Nie zapłacę 2x więcej za markę i logo.
Pomocy
Odpowiedz
#2
https://pl.aliexpress.com/item/327907455...5c0ftCGEcP 

gryfy z węglika wolframu kupiłem komplet i przerobiłem na rylce = polecam  5szt około 100 pln
Odpowiedz
#3
chiny przyjdą ci z pomoca
Odpowiedz
#4
Racja, nie ma co przepłacać.
Dzięki za pomoc
Odpowiedz
#5
(06-18-2019, 07:55 AM)Pankracy napisał(a): Racja, nie ma co przepłacać.
Dzięki za pomoc
Nie odzywałem się bo straciłem laptopa z ważnymi plikami i hasłami do stron, a prywatne wiadomości z forum nie dochodziły bo skrzynka przeładowana powiadomieniami prywatnymi.
Co do "przepłacać" zarzut nie pod mój adres, bowiem surowe pręty NIE sprzedaję/łem/ć z handlową marżą, kupuję u pośrednika płacąc
średnio 12 zł za !140mm średnica 2mm (trójkę raczej nie polecam, ewentualnie na zaś). Owszem jako opcje sprzedaję gotowe do roboty rylca widiowe i z dobrej stali, ale czy to drogie uważam odwrotnie że po taniości.
a z logo.... dotarło z opóźnieniem : ) - kiedy przeczytałem cały wątek Uśmiech , tak czy inaczej jeżeli ktoś potrzebuję węglika na rylca, pomogę kupić.
Oprawiam ...
Odpowiedz
#6
Witaj Orafo, chętnie przytulę kilka sztuk.
Tylko cały czas masz pełną skrzynkę, więc piszę tutaj.
Zarzut z przepłacaniem był w stronę GRS Uśmiech
Odpowiedz
#7
Cześć, jak będę wysyłać kolejną paczkę to poproszę żeby Ci przesłali węglki, jeśli sprawa pilna to na priwata (już działa)
   
Oprawiam ...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości