Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Art Clay- rozmaitości
#31
hej ,hej wszystkim Uśmiech dzięki za miłe słowa angusUśmiech więc co do kamieni to tylko cyrkonie wypalam w glince, reszta to dopasowana carga ( zawsze tak na oko ciut większa) art clay się kurczy ale to zależy od jego grubości. cyrkonie się odbarwiają a najbardziej mi zaszły za skórę czarne bo po wypaleniu były białe!Zły zaraz cuś wkleję. jak coś to pytać napiszę co wiem Uśmiech nie będę skąpa.
bransoleta z perłą...
(01-18-2012, 07:47 PM)angus napisał(a): Witaj, Justa. Ładne te Twoje rzeczy. Te pierwsze trzy najbardziej mi się podobały.
Faktycznie artclay daje niesamowite możliwości. Troche wkurzające, że potrafi się skurczybyk skurczyć po wypaleniu nawet do 9%. Ale Ty sobie radzisz, jak myślę.
Może się zbłaźnię ale mam ochcotę zapytać: odciskałaś listek w silverclay? Pytam, bo to zdjecie, które wrzuciła Vivian gdzieś zniknęło!
A próbowałaś już zrobić mokume gane? I czy podoba Ci się ta technika?
Pokazuj jeszcze więcej, co tam nowego wyczarujesz.

http://www.justyna-bizuteria.pl/product....product=95
To jest piękne na zabój!

Hej Uśmiech listków jeszcze nie odbijałam a te co robiłam to były prawdziwe, malowane pastą i wypalone. extra to wychodzi-każdy szczegół.
poszukam jeszcze zdjęć to wrzucę.
   

wisior dwustronny


Załączone pliki Miniatury
               
Odpowiedz
#32
Witajcie,
dziś pokażę zdjęcia jeszcze nie do końca zrobionej biżuterii z brązu. Wybaczcie brudne paluchy na zdjęciach Uśmiech są to dwa pierścionki w fazie schnięcia. Mam nadzieję, że będę mogła się podzielić z wami także fotkami jak już skończę (oby mi wyszłoEeee.... ) bronze clay jest troszkę trudniejszy w obróbce niż srebro, więc trzymajcie kciuki!


Załączone pliki Miniatury
                                   
Odpowiedz
#33
Bardzo ciekawy ten brąz.Uśmiech Czy będziesz, to polerować, czy zostaje mat ?
A może, to jeszcze nie wygrzane jest ?
Odpowiedz
#34
To jeszcze nie wypalone raczej. Ale wzór piękny. W Clay właśnie super jest to, że można skomplikowane formy kleić. Ale Bronze Clay to ogrzewa się w piecu?
Wrzuć fotki koniecznie jak skończysz. Ja trzymam kciukiUśmiech
Odpowiedz
#35
Na razie to jest takie...moherowe Ząbki
Odpowiedz
#36
Dopiero będę to wypalała w piecu Uśmiech ale musi porządnie wyschnąć. Tak- właśnie wygląda jak moherek Uśmiech ale później się poleruje. Teraz wygląda na dość gruby wzór ale po wypaleniu odchodzi warstwa i wszystko jest delikatniejsze. No zobaczymy, zabieram się do roboty.
Czy wyjdzie czy nie i tak pokażę zdjęcia. Póki co POZDRAWIAM Uśmiech
Odpowiedz
#37
Trzymam kciuki Uśmiech
Odpowiedz
#38
Pierwsze 3 fotki to już wypalony brąz ale pomalowany pastą art clay. No i poszło mi nie najgorzej Uśmiech reszta zdjęć już gotowego pierścionka. Czeka mnie jeszcze oksydowanie i sporo pracy przy polerowaniu ale jaki efekt! Uśmiech na zdjęciach widać jeszcze nie do końca usuniętą warstwę (między listkami takie cuś czarne jak węgiel Uśmiech .... i jak wam się to podoba? Oczywiście końcowy efekt także pokażę.


Załączone pliki Miniatury
                               
Odpowiedz
#39
Ten brąz jest ładniejszy niż srebro Uśmiech. Ale szyna i niektóre elementy na górze pierścionka są innego koloru, tam gdzie była pasta. Dlaczego ?
Odpowiedz
#40
to jest srebro, obrączkę i kilka listków pokryłam pastą srebrną , jest teraz tyle alergików że pomieszałam brąz ze srebrem, a i uroku to dodaje bo na żywo jak założyłam to po prostu bomba!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości