Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Art Clay- rozmaitości
A tu już nie glinka, ale srebrny z perłą...nieco mroczny ale bardzo delikatny. Pozdrowienia dla wszystkich!

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Ładne te rzeczy ,ale chyba z tego silverclayu wychodzi strasznie drogo Patrzyłam ceny i myśle, że z blachy to dużo taniej. Na handel sie nie opłaca chyba.
Odpowiedz
Jak się znajdzie kupca to się wszystko opłaca. ;]
Dużo ludzi w tym robi i jakoś im się to opłaca robić.
Odpowiedz
Bardzo ładne Uśmiech
Odpowiedz
A czy można łączyć np : elementy robić z artclayu ,a większe rzeczy, jakieś bazy np do bransoletki z blachy?
Odpowiedz
Mam pytanie. Cy można robić elementy z tego artclayu i przymocować do blachy 925 i jakim sposobem ,czy lutować . Po drugie ,chciałabym wiedzieć ,czy jest możliwe zrobienie na blaszce z 925 jakiejś faktury z artclayu ,czy jak bym posmarowała blachę tym artclayem ,np pastą i zrobiła z tej pasty, już na tej blaszce jakieś esyfloresy ,to czy to by od tej blaszki nie odpadło po wypaleniu?
Odpowiedz
Moja zabawa z Art Clay była na razie jednorazowa, ale musisz popróbowaćUśmiech
Wychodzi po prostu srebrny element i można go lutować itp.
Podejrzewam, że po wypaleniu musiałabyś to jednak zlutować by nie odpadło od blachy.
Odpowiedz
Najbardziej by mi odpowiadało ,żeby dało się blachę posmarować ty artclayem i zrobić jakieś wzory z wierzchu tej blachy. No niedługo się dowiem bo sobie zamówiłam trochę. Sprawdzę w praktyce i tyle ,ale wszystkie rady na ten temat bardzo mile widziane.
Odpowiedz
(01-06-2012, 09:42 PM)magda napisał(a): Ładne te rzeczy ,ale chyba z tego silverclayu wychodzi strasznie drogo Patrzyłam ceny i myśle, że z blachy to dużo taniej. Na handel sie nie opłaca chyba.

Fakt, w art clayu jest drogo ale fajna zabawa! poszaleć można z wyobraźnią. Teraz już mniej glinki wykorzystuję i staram się walczyć z blachąUśmiech
i tu właśnie nie glinka.

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
(01-08-2012, 12:31 PM)magda napisał(a): Mam pytanie. Cy można robić elementy z tego artclayu i przymocować do blachy 925 i jakim sposobem ,czy lutować . Po drugie ,chciałabym wiedzieć ,czy jest możliwe zrobienie na blaszce z 925 jakiejś faktury z artclayu ,czy jak bym posmarowała blachę tym artclayem ,np pastą i zrobiła z tej pasty, już na tej blaszce jakieś esyfloresy ,to czy to by od tej blaszki nie odpadło po wypaleniu?

Witaj MagdoUśmiech
Ja już próbowałam smarować blachę 925 art clayem ale po wypaleniu odpada. lepiej faktycznie coś uformować,wypalić palnikiem i przylutować do blachy. Szkoda glinki lub pasty na takie eksperymenty (a drogo ojjj) tak właśnie zrobiłam pierścionek z ametystem pokazany wcześniej (obrączka 925 a reszta to glinka) jak cuś to pisz-pytaj a postaram ci pomóc.
Pozdrawiam Uśmiech
(01-07-2012, 10:21 AM)novator napisał(a): Bardzo ładne Uśmiech

Bardzo dziękujęUśmiech
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości