Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Art Clay- rozmaitości
Witam wszystkich! Od jakiegoś czasu tworzę w glince Art Clay i coraz bardziej mnie to wciąga,tyle możliwości,kształtów,rozmaitości można stworzyć! Postanowiłam wrzucić kilka zdjęć moich prac.            
Ojjj ale dziwnie to jakoś dodałam, nauczę się wybaczcie.

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Świetnie Ci to wychodzi. Ten wisiorek w środku wygląda jak z bursztynem. Ale przecież bursztyn by się stopił?
Ale wszystkie są śliczneUśmiech
Odpowiedz
Witaj JagodaUśmiech tak to bursztyn-wyrwany z rąk pewnej pani turystki. Nie stopił się bo go nie wypalałam,obsadziłam go na samum końcu. Na szczęście udało mi się w miarę dobrze wykonać kształt bo AC ma to do siebie , że potrafi robić niespodzianki po wypaleniu a że posiadam piecyk to nie mam kontroli nad tym jak przebiega wypalanie. Ale już teraz pracuję nad SOBĄ i kolega palnik się zaczyna mnie słuchać. Uśmiech
Odpowiedz
Własny piecyk....
Szacunek.
A wyroby są po prostu profesjonalne. Masz może jakąś galerię gdzie sprzedajesz swoje wyroby?
Próbowałem Art Clay ale trzeba mieć duże zdolności plastyczne, których jak widać tobie nie brakuje.
Odpowiedz
Hej Emmix no mam swoją galerię jeszcze taką nie dorobioną bo ze zdjęciami mam problem. U mnie w mieście trochę z tym bieda-więc sama zaczęłam robić.
http://www.justyna-bizuteria.pl/bizuteria/unikaty
http://www.justyna-bizuteria.pl/bizuteria/premium
Ale powoli małymi kroczkamiUśmiech
I jeszcze dwa zdjęcia naszyjników.

Odpowiedz
Ostatnie naszyjniki podobają mi się najbardziej.
Nie. Przejrzałam Twoją stronę i najbardziej podoba mi się liść.
[Obrazek: 1288192792IMG_0481.jpg]
Odpowiedz
Wow liść super. strasznie szczegółowy Puść oczko reszta tez dobra ale nie obraz się przeciętna jak na AC. (gdzie przeciętna wśród twórców AC, co raczej ujma chyba nie jest Puść oczko )
Odpowiedz
Może przeciętnaUśmiech pracuję od niedawna także taka opinia mnie nie obraża. Staram się być w swoich pracach różnorodna-może znajdę swój styl może nie. Ale uwielbiam ten dreszczyk kiedy już poleruję i czekam na końcowy efekt mojej pracy.

Tutaj kilka zdjęć:
bransoleta z perłami
wisior z ruchomą cyrkonią i pierścionek
pierścień z ametystem                                                
Odpowiedz
WitajcieUśmiech dorzucam kilka ażurów... pozdrowienia dla wszystkich!
(02-22-2011, 05:53 PM)justa7811 napisał(a): WitajcieUśmiech dorzucam kilka ażurów... pozdrowienia dla wszystkich!

Odpowiedz
i tu jeszcze komplety męskie.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości