Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niezle bagno aka pierścionek
#1
witam wszechobecny, mam pewnie problem z pierścionkiem. Owy skurczybyk znalazł się u mnie nawet nie wiem jak i kiedy. Wiec proszę wam oceńcie czy jest warto go sprzedać ? Wiecie taka ogolnikowa wycena. Próba srebra to 925
Odpowiedz
#2
(05-07-2018, 04:32 PM)Ikiw96 napisał(a): witam wszechobecny, mam pewnie problem z pierścionkiem. Owy skurczybyk znalazł się u mnie nawet nie wiem jak i kiedy. Wiec proszę wam oceńcie czy jest warto go sprzedać ? Wiecie taka ogolnikowa wycena. Próba srebra to 925
Odpowiedz
#3
550 pln, dobry jesteś Uśmiech. Z 15 pln to wszystko
Odpowiedz
#4
(05-07-2018, 05:55 PM)silverpaul napisał(a): 550 pln, dobry jesteś Uśmiech. Z 15 pln to wszystko

Gdybys nie zauważył dałam pierwsza lepsza cenę XD byle by pokazać zdj Uśmiech
Odpowiedz
#5
   
A mje sie w linku podoba taka sprzeczność, bo zabawna jest ona.,
ponieważ  pierścionek nie spełnia żadnego z podanych w słowniku kryteriów. Smile 


vintage
przymiotnik
 1 szlachetny, z dobrego rocznika (np. samochód)  klasyczny, w najlepszym wydaniu (np. występ, koncert) 
 2 z poprzedniej epok(charakteryzujący się wysoką jakością)  stylowy
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz
#6
Cóż, generalnie to kolega może go i za 2 tysi sprzedawać. Oczywiście jak kupca znajdzie. Wolny rynek jak to mówią.
Odpowiedz
#7
-----
Odpowiedz
#8
Sknerus!   Biggrin
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz
#9
Generalnie, to ten przedmiot sprzedaje koleżanka nie kolega, a wart jest tyle za ile uda ci się go sprzedać. Gdybyś go sama wyklepała, nie było by pytania a tak , lekko przyszło lekko poszło, proś 2 tysie jak chcesz zarobic albo dwa piździesiąt po drobnemu jak chcesz się tego pozbyć. Puść oczko
apsolwent oślej łafki
Odpowiedz
#10
-----
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości