Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Barwienie srebra na niebiesko. - szukam sposobu
#1
Wink 
Witam. Szukam możliwości zabarwienia srebra na niebiesko. Dzięki Caactosowi wiem jak pięknie barwić na brązowo a teraz szukam innych kolorów.
Może ktoś podzieli sie wiedzą ?? w zamian pomogę w emalierstwie lub trawieniu wzorów :-)
Pozdrawiam Leszek
Pozdrawiam.
Odpowiedz
#2
to chyba tytan lub aluminium szybciej zabarwisz na niebiesko, niż doszukasz się barwienia srebra na niebiesko Uśmiech a cactus nie wie ?
Odpowiedz
#3
miedź na niebiesko ok, ale patynie niebieskiej na srebro nie słyszałem
Odpowiedz
#4
A flamastry? Może są permanentne? Uśmiech
Odpowiedz
#5
https://www.ganoksin.com/article/iridesc...na-recipe/

https://www.facebook.com/groups/16505700...941230155/
Odpowiedz
#6
W Galwanotechnice domowej Sękowskiego jest przepis na barwienie srebra na tęczowo - czarnoniebiesko, tylko nie wiem, czy takie kolory będą odpowiednie, sam nie próbowałem.
Książka jest do wygooglaniaPuść oczko
Pozdrawiam
R
Odpowiedz
#7
(04-19-2018, 10:58 AM)Robciu napisał(a): W Galwanotechnice domowej Sękowskiego jest przepis na barwienie srebra na tęczowo - czarnoniebiesko, tylko nie wiem, czy takie kolory będą odpowiednie, sam nie próbowałem.
Książka jest do wygooglaniaPuść oczko
Pozdrawiam
R

Witam. Dziękuję Robciu sprawdzę - każdy kolor bedzie ok. :-)
Gdybyś potrzebował porad : emalierstwo, trawienie to pisz = pomogę :-)
Pozdrawiam.
Odpowiedz
#8
(04-18-2018, 08:42 PM)olaf napisał(a): to chyba tytan lub aluminium szybciej zabarwisz na niebiesko, niż doszukasz się barwienia srebra na niebiesko Uśmiech a cactus nie wie ?

Cactos ze mna nie gada :-) a tytan mozna wytrawić ?
Pozdrawiam.
Odpowiedz
#9
(04-18-2018, 09:44 PM)simoniculus napisał(a): miedź na niebiesko ok, ale patynie niebieskiej na srebro nie słyszałem

Na niebiesko miedź to kiepsko mi wychodzi :-(
Pozdrawiam.
Odpowiedz
#10
(04-19-2018, 10:23 AM)silverpaul napisał(a): A flamastry? Może są permanentne? Uśmiech

Paweł spróbuję. Ciagle szukam alternatywy dla emalii bo jest za droga dla klienta. Niebieskie srebro było by ok.
Pozdrawiam.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości