Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
niebieskie złoto-pierścionek zaręczynowy
#1
Witam,
Poszukuje informacji na temat wykonania tego rodzaju projektu.
Do kogo mogę się udać z takim zleceniem?
Odpowiedz
#2
Ogólnie temat wydaje się dość trudny, jeżeli chce się uzyskać niebieski kolor stopu. Pewną alternatywą, znacznie łatwiejszą do wykonania, jest nałożenie niebieskiej powłoki rodu, niemniej będzie to tylko powłoka, która po jakimś czasie się zetrze.
Odpowiedz
#3
(02-25-2018, 11:45 AM)brzoza15 napisał(a): Witam,
Poszukuje informacji na temat wykonania tego rodzaju projektu.
Do kogo mogę się udać z takim zleceniem?

Masz na zbyciu 100 tys.? Mogę poeksperymentować Uśmiech Płatne gotówką lub przelewem. Myślałem o czymś takim, ale brak kasy a tu proszę Uśmiech
Odpowiedz
#4
Bardziej zależało mi na czymś trwalszym, radowanie odpada. Nie sądziłem, że taki duży pieniądz się za tym kryje. W końcu to tylko stop z małą ilością żelaza i niklu. Czemu taka cena ?
Odpowiedz
#5
(02-25-2018, 02:27 PM)brzoza15 napisał(a): Bardziej zależało mi na czymś trwalszym, radowanie odpada. Nie sądziłem, że taki duży pieniądz się za tym kryje. W końcu to tylko stop z małą ilością żelaza i niklu. Czemu taka cena ?
Bo robi to bardzo mało ludzi na świecie, stop i jego proporcje są opatentowane. Jeśli ktoś chciałby tak naprawdę tym się zająć musiałby wyważyć bardzo wiele drzwi. Wbrew pozorom to nie tylko stop. To jeszcze obróbka, jak wykończenie, zakucie kamienia(-ni). Nie wiemy jak się zachowuje taki stop
Odpowiedz
#6
znasz kogoś kto by mi w tym pomógł ?
Odpowiedz
#7
(02-26-2018, 12:49 PM)brzoza15 napisał(a): znasz kogoś kto by mi w tym pomógł ?

Naprawdę uważasz, że to jest takie proste i tanie? Czy wiesz ile pracował człowiek z Singapuru, aby stworzyć formułę stopu złota fioletowego? 20 lat i miliony dolarów. A Ty wymyśliłeś sobie pierścionek z niebieskiego złota i myślisz, że opędzisz się dwoma, trzema , pięcioma tysiącami zł. Zapomnij
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości