Ankieta: Wezmę udziałw konkursie
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
57.14%
4 57.14%
Nie
28.57%
2 28.57%
Zastanowię się
14.29%
1 14.29%
Razem 7 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IV Konkurs Jubilerski
#31
(03-20-2018, 08:36 AM)GRAWERka napisał(a):
(03-19-2018, 09:54 PM)cactoos napisał(a): [Obrazek: attachment.php?thumbnail=5790]
Panie oficerze!!! A Leszek centrum świata zrobił w Pakistanie!!! On coś wie!!!

Biggrin

:-)  akurat tak się wytrawilo :-))))  ale celuję też w inne miejsca na mapie  :-)

No tak, to się nie będziemy bawić! A gdzie Toruń? Dlaczego nie Toruń? Ojcze Derechtorzeeeeee... Biggrin
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz
#32
Wink 
(03-21-2018, 02:39 AM)cactoos napisał(a): No tak, to się nie będziemy bawić! A gdzie Toruń? Dlaczego nie Toruń? Ojcze Derechtorzeeeeee... Biggrin

:-)))))))) :-) mam tarcze typowo polskie :-)


Załączone pliki Miniatury
   
Pozdrawiam.
Odpowiedz
#33
I to by było tyle z mojej strony w temacie konkursu   Biggrin Biggrin Biggrin

                       

                   
Odpowiedz
#34
Pytam z ciekawości. Czy te kamienie to talizmany i maja jakieś znaczenie dla klientki ?
Świat jest pełen nieograniczonej wiedzy. Naszym zadaniem jest jej zdobywanie i dzielenie się z innymi  http://www.krissart.pl/
Odpowiedz
#35
(03-26-2018, 11:20 AM)Pampalini napisał(a): I to by było tyle z mojej strony w temacie konkursu   Biggrin Biggrin Biggrin

         

      

Praca na konkurs ?
Pozdrawiam.
Odpowiedz
#36
Ja pani pokazałem co posiadam  Biggrin a on se poprostu wybrała  Biggrin Biggrin
Nasz klient  , nasz pannnnn.
A dla czego pytasz Kiss
Odpowiedz
#37
(03-27-2018, 09:48 PM)Pampalini napisał(a): Ja pani pokazałem co posiadam  Biggrin a on se poprostu wybrała  Biggrin Biggrin
Nasz klient  , nasz pannnnn.
A dla czego pytasz Kiss

Z reguły takie zestawienia kamieni spotyka się w wyrobach, które maja jakieś znaczenie dla odbiorcy. Magiczne lub pamiątkowe. Kolory i kształty mi się gryzą, ale to tylko
moje zdanie. To nie krytyka Twojej pracy. Ze złotniczego punktu widzenia, wszystko OK ! Ząbki
Świat jest pełen nieograniczonej wiedzy. Naszym zadaniem jest jej zdobywanie i dzielenie się z innymi  http://www.krissart.pl/
Odpowiedz
#38
Pani poprosty se wybrała takie kamyczki nie wiem dla czego , mniejsza o to , moja rzecz była jak je ubiore  Uśmiech
Wyszło jak wyszło Uśmiech
A krytyka panie kolego mile widziana Uśmiech
Odpowiedz
#39
Pierścień świetny!
Niedługo zrobię wątek z prezentacjami wyników. Pierwsze 2 miejsca mają swoich faworytów - i ta niepewność - czy będzie coś więcej?
Odpowiedz
#40
(04-08-2018, 07:51 AM)admin napisał(a): Pierścień świetny!
Niedługo zrobię wątek z prezentacjami wyników. Pierwsze 2 miejsca mają swoich faworytów - i ta niepewność - czy będzie coś więcej?

Jak można to ja jeszcze bym dodał drugą pracę - coś z emalii oprawionej w stal nierdzewną ( by zwiększyć swoje szanse :-)
Co prawda to praca z przed kilku miesięcy ale ostatnio dopracowana.
Srebro o średnicy 37 mm i grubości 0,2 mm pokryte granulkami srebra i emalią na gorąco.
Stalowy pierścień sam toczyłem i będzie to koperta do zegarka kieszonkowego.


Załączone pliki Miniatury
           
Pozdrawiam.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości