Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sieciówkom mówimy NIE
#1
Witam

Podczas rozmów ze znajomymi złotnikami większość stwierdza, że sieciówki typu Apart, Yes psują rynek rzemieślnikom. Postanowiłem rozreklamować wyroby robione i sprzedawane przez złotników i jubilerów -rzemieślników. Chcę utworzyć stronę na Facebooku. W tworzeniu jej proszę o pomoc i pomysły wszystkich moich znajomych oraz forumowiczów. Na początek hasło przewodnie. Moja propozycja: PRAWDZIWY RZEMIEŚLNIK ŁĄCZY WIEDZĘ FACHOWĄ Z PASJĄ ZWIĄZANĄ ZE ZŁOTNICTWEM. TO NIE JEST SPRZEDAWCA W REKLAMOWANEJ SIECI. Proszę o opinie, propozycje.

Pozdrawiam
Kuba
Odpowiedz
#2
Haslo przewodnie za dlugie Puść oczko

Moim zdaniem walka z wiatrakami.

Nie przebijesz telewizji, celebrytow i nakladow finansowych, ktore maja sieciowki Puść oczko

Kto docenia bizuterie recznie robiona to docenia i nie trzeba go przekonywac. Reszta plebsu chce byc "modna" Puść oczko
Odpowiedz
#3
Rysiu ale na FB nic nie płacę a zasięg duży. Chcę dotrzeć do laików którzy nie mają pojęcia że w sieciówce kupują wypełnioną powietrzem 333.
Odpowiedz
#4
kafarleszno, nie to zebym byl malkontentem Uśmiech Zmieniaj swiat, fajnie, trzymam kciuki Uśmiech

Z moich spostrzezen wynika jednak, ze jak ktos jest "melomanem" bizuteryjnym i pozwalaja na to finanse to wie co kupic Uśmiech

Jak zamierzasz przekonać przykładową Dżesike albo Nikole, która oglada "jedyna", "słuszną", antypisową telewizję TVN a w niej pseudo gwiazdkę Anje R czy inną żonę Hollywood, żeby kupiła twój pierścionek 5g za 2000zł nad którym siedziałeś tydzień a nie mega modny znak infiniti 0.6g w pr 333 za 299zl, który ma jej idolka z TVNu, koleżanka Karyna i 3/4 fejsbuka?

Żyjemy w świecie takim jakim żyjemy. W świecie tandenty, pepco, dyskontów, chinszczyzny. W świecie dziary na dupie i sentencji z błędem ortograficznym na przedramieniu. W swiecie gdzie idolem jest degenerat i ćpun z wytatułowanymi oczami. Gdzie zabijanie dzieci nienarodzonych jest bohaterstwem a jedzenia mięsa barbażyństwem. Gdzie byli funkcjonariusze SB krzycza na marszach "konstytucja", "demokracja". Teraz nie liczy sie wyrob tylko marketing. Sprzedac jak najmniej za jak najwiecej poprzez odpowiednia promocje. 

Do kogo więc chcesz trafić? Do tej garstki normalnych? Myślę, że oni wiedzą co dobre. Nie jestem teoretykiem tylko praktykiem już kawałek czasu Uśmiech
Odpowiedz
#5
Temat jest bardzo trudny. W branży jest wielu świetnych fachowców, ale świat po za wąską garstką klientów
prawie o nich nie wie. Strona jest pozycjonowana po słowach kluczowych. Musi to być coś związane z naszą
branżą, ale też wyjątkowe. Inaczej zginie w tłumie. Dostaniesz milion wyników i Twój wynik będzie na 20-tej,
lub 30-tej podstronie, a tam prawie nikt nie zagląda. Ja czasami trafiam na jakiś obraz super rzeczy, ale nijak
nie mogę znaleźć twórcy.
Świat jest pełen nieograniczonej wiedzy. Naszym zadaniem jest jej zdobywanie i dzielenie się z innymi  http://www.krissart.pl/
Odpowiedz
#6
Rysiek, ja jestem jak Żołnierz Wyklęty w czasie komuny. Idę pod prąd bo to nadaje sens życiu. Wyjdę naprzeciw sieciówkom razem ze złotnikami rzemieślnikami Uśmiech Prześlesz mi jakieś foty swoich wyrobów które przyciągną oko?
Odpowiedz
#7
Kris na FB nazwa użytkownika będzie: Złotnik Polski Jubiler Rzemieślnik. I ludzie będą lajkować i udostępniać wzajemnie.
Odpowiedz
#8
Złotnicy kochani proszę o więcej rad i pomysłów ?
Odpowiedz
#9
kafarleszno, jest finisz grudnia...ludzie z branzy nie wiedza gdzie rece wlozyc Puść oczko
Odpowiedz
#10
To w sumie dobrze Rysiu. Jest robota - są pieniądze Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości