Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Grafik 3D poszukuje pracy przy projektowaniu biżuterii.
Witam,
przejrzałam wątki na forum i nie znalazłam dobrego miejsca, żeby zamieścić moje ogłoszenie. Postanowiłam więc rozpocząć nowy wątek dla osób, które szukają pracy przy wykonywaniu projektów 3D biżuterii. Myślę, że ten kierunek w jubilerstwie rozwija się bardzo dynamicznie i taki wątek się przyda.
Pozdrawiam,
Anna
Odpowiedz
Jestem grafikiem z doświadczeniem w projektowaniu i przygotowywaniu przedmiotów do druku 3D. Posiada kwalifikacje w obszarze jubilerstwa oraz praktykę przy tworzeniu biżuterii artystycznej.

Szukam pracy przy wykonywaniu projektów biżuterii 3D. Moją przyszłość wiążę z nowoczesnym złotnictwem i szukam firmy, w której będę mogła pracować i rozwijać swoje umiejętności.

Jestem biegła w obsłudze programu Rhinoceros 5, który posiadam. Chętnie nauczę się także działania w innym programie.

Wykonuję również rendery gotowych projektów. Znam podstawy renderowania w Blender (program open source), korzystam z silnika Cycles. Chętnie będę też uczestniczyć w dalszym procesie, wydruku modelu itd.

Pod adresem http://www.annarudzka.artstation.com można obejrzeć kilka moich projektów 3D i ich rendery.

Najchętniej będę pracować stacjonarnie w Warszawie, jestem też otwarta na pracę zdalną w firmie mieszczącej się w innym mieście.

Osobom zainteresowanym chętnie prześlę moje CV
Mój email: anna.rudzka.87@gmail.com

Pozdrawiam,
Anna Rudzka
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości