Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wykrojnik do kółek
#21
(10-09-2017, 05:27 PM)szrapnel napisał(a): GRAWERka - pojedynczy wykrojnik? czy to jest blok z wykrojnikami? chociaż śmierdzi mi to moimi hinduskimi puncynami (miałem zestaw za puncyn z płaską anką - krzywe, poobijane, i miękkie- na początek były ale ogólnie to wywalone pieniądze w ganges)
I nie przepraszaj, gaduła jesteś i tyle Puść oczko



Ps. Cactoos by doradził kupić ploter z plazmą ale nie mam miejsca Puść oczko

Ja kupiłem zestaw 4 kołek ( 50 mm, 37 mm 28 mm 15 mm ) za 145 zł i dzisiaj wybiłem 20 sztuk krążków z blachy 0,5 mm i 0,3 mm. Jestem mega zadowolony bo kupiłem tam tez pilniki za 8 zl które pięknie wyrównały krawędzie ( jak kazał Kriss )

Oczywiście Cactoos ma rację bo i ja zamówił bym cięcie laserem ale w Polsce jest to niemożliwe. Firma która wycina wisior ażurowy ze srebra 0,8 mm i średnicy 40 mm żąda za niego 45 zł a za wycięcie krążka srebra 999 / 0,3 o średnicy 36 mm żąda 90 zł - szkoda nawet się wkurwi...ać. Jak tylko zbiorę kasę to wzorem Cactoosa kupię frezarke cnc za 2000 zł bo ja mam emaliować a nie zajmować się podkładami.
Pozdrawiam.
Odpowiedz
#22
Chodzi mi raczej po głowie zestaw w którym pilnik będzie raczej dodatkiem niż nieodłącznym elementem....
Do 50mm używasz młotka o wadze? (guma odpada predzej dębowy , stalowy raczej zniszczy wykrojniki i czasem matryce jak nie trafisz).. ot tak sobie pytam.

Ceny które podajesz są dość rozlegle, ciekawe czy ażury sprowadzają lub wycinają w "wolnych" chwilach, czy też taki narzut projektowy inżyniera z cnc...

Co do Pana Cactoosa to szanuje go jako specjalistę choć się za kurwtyną zawsze ukrywał. Dopisek wrzuciłem at hoc bo mi pasował. Miał by chłop i wtedy racje ale ja o skali manufakturowej dopiero myślę a nie o korporacji Uśmiech
Odpowiedz
#23
To prawda duzo firm tnących laserem na ceny z dupy. Ale gadalem ostatnio z babką bo znalazla firme gdzie jej wycinali jakies serduszka ze srebrnej blachy chyba w cenie 3 czy 4 zł za sztukę. Wiadomo, ze nie zamowila jednego tylko tam 30 czy 50 sztuk i bleche dostarczala swoja. ale cena moim zdaniem i tak bardzo dobra.
Odpowiedz
#24
(10-12-2017, 01:36 AM)szrapnel napisał(a): Chodzi mi raczej po głowie zestaw w którym pilnik będzie raczej dodatkiem niż nieodłącznym elementem....
Do 50mm używasz młotka o wadze?

Tak jak Kriss wyżej pisał - młotek kilogramowy, stalowy 4 razy pierdut i jest ok.
Pozdrawiam.
Odpowiedz
#25
(10-12-2017, 09:14 AM)mnap89 napisał(a): To prawda duzo firm tnących laserem na ceny z dupy. Ale gadalem ostatnio z babką bo znalazla firme gdzie jej wycinali jakies serduszka ze srebrnej blachy chyba w cenie 3 czy 4 zł za sztukę. Wiadomo, ze nie zamowila jednego tylko tam 30 czy 50 sztuk i bleche dostarczala swoja. ale cena moim zdaniem i tak bardzo dobra.

Marek mam 50 lat i szukanie wykonawcy mam w dupie. Wolę zrobić sam niż prosić się palanta by mi coś zrobił gównianym laserem. Krążki z miedzi, alpaki , 316l to tylko napiszę i na drugi dzień mam po 1 zł za sztukę. Czym się różni srebro ? laser ten sam tylko konkurencji jeszcze nie ma z wyjatkiem AliExpress
Pozdrawiam.
Odpowiedz
#26
Nie wiem jak miedz i alpaka ale do srebra, złota i platyny trzeba miec inny laser niz do stali czy tworzyw stcznych.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości