Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje prace wykonane ręcznie :)
#1
Dzień dobry,

chciałbym usłyszeć parę opinii na temat ręcznie zrobionych przeze mnie prac Uśmiech, może jakieś podpowiedzi czy też sugestie - krytyka również mile widziana.

Pozdrawiam Piotr Smalek.


Załączone pliki Miniatury
                   
Odpowiedz
#2
Thumbs Up 
To ja zacznę. Nie jestem jubilerem i takie prace nie potrafię ocenić . Podobają mi się chociaż to nie moje klimaty. Mam nadzieję że coś mniej skomplikowanego też wykonujesz wtedy ocenię w miarę mojej skromnej wiedzy.
Odpowiedz
#3
Warsztat na bardzo wysokim poziomie. Wszystko mocno barokowe, ale jeżeli robisz takie przedmioty na życzenie,
to znaczy że są tacy klienci. Jestem tylko ciekaw ile godzin ( w przybliżeniu ) poświęciłeś na okręt, czy karocę.
Mając taki warsztat, możesz podjąć się każdego wyzwania. Gratuluje. Uśmiech Więcej takich złotników.
Świat jest pełen nieograniczonej wiedzy. Naszym zadaniem jest jej zdobywanie i dzielenie się z innymi  http://www.krissart.pl/
Odpowiedz
#4
Na jakim okręcie się wzorowałeś? HMS Victory?
Odpowiedz
#5
(10-03-2017, 03:11 PM)silverpaul napisał(a): Na jakim okręcie się wzorowałeś? HMS Victory?

Cześć,
statek na zdjęciu wzorowany jest na Royal Louis, ale statek HMS Victory o podobnych parametrach również "wypłynął" z mojej pracowni Uśmiech
Odpowiedz
#6
Mam nadzieję że wygrawerujesz mi taki na tarczy zegarka.
Odpowiedz
#7
(10-03-2017, 03:22 PM)GRAWERka napisał(a): Mam nadzieję że wygrawerujesz mi taki na tarczy zegarka.

Proszę o szczegółowe informacje na PW.
Odpowiedz
#8
(10-03-2017, 04:07 PM)Retrograwerstwo napisał(a):
(10-03-2017, 03:22 PM)GRAWERka napisał(a): Mam nadzieję że wygrawerujesz mi taki na tarczy zegarka.

Proszę o szczegółowe informacje na PW.

Ok.
Odpowiedz
#9
(10-03-2017, 01:20 PM)kriss napisał(a): Warsztat na bardzo wysokim poziomie. Wszystko mocno barokowe, ale jeżeli robisz takie przedmioty na życzenie,
to znaczy że są tacy klienci. Jestem tylko ciekaw ile godzin ( w przybliżeniu ) poświęciłeś na okręt, czy karocę.
Mając taki warsztat, możesz podjąć się każdego wyzwania. Gratuluje. Uśmiech Więcej takich złotników.

Witaj Kriss,

Bardzo ci dziękuje za wysoką ocenę. Oglądając twoją stronę doszedłem do wniosku że działamy na dwóch różnych biegunach.
Uważam że rzeczy znajdujące się w twojej galerii na pewno szybciej znajdą nabywce niż okręt, lub 6-cio kg srebrna kareta.
Co do czasu realizacji karocy czy też okrętu - myślę że jest to czas około 3 miesięcy ciągłej pracy jednego człowieka.

P.S Twoja strona i przedmioty na niej zamieszczone bardzo mi się podobają.
Odpowiedz
#10
Świat jest pełen nieograniczonej wiedzy. Naszym zadaniem jest jej zdobywanie i dzielenie się z innymi  http://www.krissart.pl/
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości