Ankieta: Nowy wygląd
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Podoba mi się
87.50%
7 87.50%
Nie podoba mie się
0%
0 0%
Nawet nie zauważyłem różnicy
12.50%
1 12.50%
Razem 8 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy wygląd forum - aktualizacja
#1
Dziś zrobiłem aktualizację forum.
Jest też nowy styl - choć wizualnie nie odbiega znacząco od poprzedniego, naprawia parę szczegółów które nie działały poprawnie już od jakiegoś czasu.
Np. działa system reputacji i dodawanie.

Powinno też być bezpieczniej, może też mniej spamerów (Dzięki Maga za Twoją olbrzymią walkę z tym tałatajstwem!) ale to się okaże.

Sprawdzajcie, testujcie - i oczywiście piszcie jeśli coś nie działą poprawnie.

Stare szablony pozostały, jeśli ktoś bardzo chce może zmienić na poprzedni. lub domyślny biały.
Odpowiedz
#2
O wieli Adminie, trochę kolorków !!! Na pierwszy rzut oka, poprzedni styl był bardziej czytelny graficzne. Tu ikony są mniej
rozróżnialne i mniej intuicyjne. Na przykład, wątek zawiera nowe posty jest ciemny jak by był już czytany, a stare mają jasne
znaki graficzne jak by zawierały nowe posty. Chmurki i dymki trochę infantylne. Ząbki Czcionka jest czytelna bez zbędnych udziwnień.
Brak linii podziału, wszystko się zlewa w jedną całość. Smutny Sorki, może za bardzo marudzę Ząbki
Dał bym większą czcionkę w tytułach zakładek.
Świat jest pełen nieograniczonej wiedzy. Naszym zadaniem jest jej zdobywanie i dzielenie się z innymi  http://www.krissart.pl/
Odpowiedz
#3
Postaram się trochę to poprzerabiać i pokolorować.
Dzięki za Twoje uwagi.
Odpowiedz
#4
Jeszcze nie głosowałem, bo testuję nowy sprzęt Ząbki We własnoręcznie, i innych działach też dał bym trochę większą czcionkę do "zwykłych" i
"przypiętych wątków" Z tego co wiem, to umysł w pierwszej kolejności rejestruje kolor, później rozpoznaje kształty. Oczywiście znając
stary układ, łatwo się poruszać. Nie wiem jak z nowymi gośćmi Ząbki
Świat jest pełen nieograniczonej wiedzy. Naszym zadaniem jest jej zdobywanie i dzielenie się z innymi  http://www.krissart.pl/
Odpowiedz
#5
(09-23-2017, 09:56 AM)admin napisał(a): Dziś zrobiłem aktualizację forum.
Jest też nowy styl - choć wizualnie nie odbiega znacząco od poprzedniego, naprawia parę szczegółów które nie działały poprawnie już od jakiegoś czasu.
Np. działa system reputacji i dodawanie.

Powinno też być bezpieczniej, może też mniej spamerów (Dzięki Maga za Twoją olbrzymią walkę z tym tałatajstwem!) ale to się okaże.

Sprawdzajcie, testujcie - i oczywiście piszcie jeśli coś nie działą poprawnie.

Stare szablony pozostały, jeśli ktoś bardzo chce może zmienić na poprzedni. lub domyślny biały.

(09-23-2017, 10:41 AM)kriss napisał(a): O wieli Adminie, trochę kolorków !!! Na pierwszy rzut oka, poprzedni styl był bardziej czytelny graficzne. Tu ikony są mniej
rozróżnialne i mniej intuicyjne. Na przykład, wątek zawiera nowe posty jest ciemny jak by był już czytany, a stare mają jasne
znaki graficzne jak by zawierały nowe posty.  Chmurki i dymki trochę infantylne.  Ząbki Czcionka jest czytelna bez zbędnych udziwnień.
Brak linii podziału, wszystko się zlewa w jedną całość. Smutny Sorki, może za bardzo marudzę Ząbki
Dał bym większą czcionkę w tytułach zakładek.

Fajnie bo mogę znowu cytować kilka wypowiedzi. Ostatnio ta funkcja mi nie działała.
Pozdrawiam.
Odpowiedz
#6
Dobrze jest, nie trza psuć
Odpowiedz
#7
Moim zdaniem kolorystyka dobra, to mówiłem ja ... Uśmiech
Odpowiedz
#8
Bardzo mało czytelne są teraz znaczki. Ciezko odroznic ktory temat zawiera nowe posty.
Odpowiedz
#9
zauważyłem, że banerek w wiadomościach od forumowiczów jest też niebieski, a nie żółty i można go nie zauważyć Smutny
Świat jest pełen nieograniczonej wiedzy. Naszym zadaniem jest jej zdobywanie i dzielenie się z innymi  http://www.krissart.pl/
Odpowiedz
#10
subtelne zmiany Uśmiech
mam pytanie , co oznacza gwiazdeczka przy niku ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości