Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dzień dobry cz II.
#51
(03-31-2017, 09:16 AM)silverpaul napisał(a):
(03-30-2017, 11:31 PM)Maciek72 napisał(a): A tak na złość niektórym ....  Uśmiech
Na złość? Żarty! Mam nieco większe doświadczenie to i oceniam. A tu praca prosta i oprawa nadal kuleje

A co to znaczy "większe doświadczenie" - tzn w czym ?. Przepraszam ale nie znamy się osobiście i nie widziałem Twoich prac. Słucham Twoich opinii - cierpliwie - ale przecież nie wiem kim Jesteś. Moje prace są jakie są (takie sobie - dupy nie urywa) ale Twoich nie widziałem - mam na myśli +/- biżuterię. Pewnie są lepsze. Ale pewna upierdliwość, którą da się wyczuć wskazuje na co najmniej jakieś braki .... cy cóś ?!
Odpowiedz
#52
(03-31-2017, 07:36 PM)kolorowy napisał(a):
(03-31-2017, 09:16 AM)silverpaul napisał(a):
(03-30-2017, 11:31 PM)Maciek72 napisał(a): A tak na złość niektórym ....  Uśmiech
Na złość? Żarty! Mam nieco większe doświadczenie to i oceniam. A tu praca prosta i oprawa nadal kuleje

Nie kqrwa wiem co mam myśleć , prace z dwóch innych epok .
Ja osobiście bardzo lubie kowalstwo artystyczne ale jeśli jedna ręka w tak różny sposób oprawia kamienie to coś mi tu nie gra , no chyba że po prostu raz robisz po pijaku a raz po długiej abstynencji bo i takie przypadki znam

"te przypadki" to pewnie z autopsji Uśmiech - obraz zakucia współgra z całością przedmiotu. i tyle. chcesz o tym pogadać .... napisz Ząbki
Odpowiedz
#53
jiiiii
Odpowiedz
#54
(03-30-2017, 11:41 PM)Gziutek napisał(a):
(03-30-2017, 11:31 PM)Maciek72 napisał(a): A tak na złość niektórym ....  Uśmiech

Cudne ...

No dzięki Uśmiech
Odpowiedz
#55
trzeba bylo napisac ze prosisz o opinie ale tylko pozytywne,a jak ktos chce krytykowac to innych.... Biggrin
Odpowiedz
#56
krytykę przyjmuję, ale konstruktywną i na temat !
jeżeli ktoś nie rozumie podejścia do tematu i próbuje tłumaczyć swoje wizje pomijając moje podstawy wykonania wyrobu, to o czym mam rozmawiać.
szanuje doświadczenie innych ale oprócz fachu jest jeszcze coś więcej - i o to chodzi.
Odpowiedz
#57
(04-21-2017, 06:56 PM)Maciek72 napisał(a): krytykę przyjmuję, ale konstruktywną i na temat !
jeżeli ktoś nie rozumie podejścia do tematu i próbuje tłumaczyć swoje wizje pomijając moje podstawy wykonania wyrobu, to o czym mam rozmawiać.
szanuje doświadczenie innych ale oprócz fachu jest jeszcze coś więcej - i o to chodzi.

I to jeszcze jedno... Jeżeli mnie krytykujesz (złośliwie czy budująco ...) to pokaż Mistrzu swoje działa abym wiedział z kim (q-a) rozmawiam ! Bo na gadaczy i świstaczy nie mam czasu.... . ( z innymi chętnie pogadam). Pa !.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości