Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
identyfikacja bransoletki
#11
No całkiem konstruktywna dyskusja się tu toczy, niestety Sz.P Cactoos już tam ma, kwestia przyzwyczajeniaUśmiech
Odpowiedz
#12
Cactoos a ja już mogę być Twoim kolegą, czy jeszcze nie? Puść oczko
Odpowiedz
#13
(05-24-2017, 10:49 PM)Astar6 napisał(a): Cactoos a ja już mogę być Twoim kolegą, czy jeszcze nie? Puść oczko

W sensie ogólnym kol. Astar, to się okaże przy ewentualnym poznaniu i interakcji podczas melanżu.
Natomiast w sensie zawodowym, jeżeli zadacie np. pytanie - co oznacza "14K" na pierścionku, albo
co to za "zielony kamień" wykopany w lesie - raczej nie. Forumowym zaś kolegą - jak najbardziej,
albowiem wirtualnie już się trochę znamy. Tym, którzy nie "habla" o czym mówię powtarzam, że
nie jest moim kolegą typ widziany po raz pierwszy, a tym bardziej taki, który nie raczy się przedstawić.

Czy ja się aby w miarę jasno wypowiadam? 

PS
Nie jestem pomidorową, żeby mnie wszyscy lubili. Biggrin
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz
#14
co by nie zaśmiecać forum może ktos pomoze co to za splot proba 835 32g przekopałem  google i nic nie znalazlem pozdrawiam


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#15
(05-27-2017, 01:56 AM)cactoos napisał(a):
(05-24-2017, 10:49 PM)Astar6 napisał(a): Cactoos a ja już mogę być Twoim kolegą, czy jeszcze nie? Puść oczko

W sensie ogólnym kol. Astar, to się okaże przy ewentualnym poznaniu i interakcji podczas melanżu.
Natomiast w sensie zawodowym, jeżeli zadacie np. pytanie - co oznacza "14K" na pierścionku, albo
co to za "zielony kamień" wykopany w lesie - raczej nie. Forumowym zaś kolegą - jak najbardziej,
albowiem wirtualnie już się trochę znamy. Tym, którzy nie "habla" o czym mówię powtarzam, że
nie jest moim kolegą typ widziany po raz pierwszy, a tym bardziej taki, który nie raczy się przedstawić.

Czy ja się aby w miarę jasno wypowiadam? 

PS
Nie jestem pomidorową, żeby mnie wszyscy lubili. Biggrin
Mnie sie tam dyskusja podobała Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości