Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podczas złocenia powstają dziwne "plamki"
#11
(05-20-2017, 02:54 AM)cactoos napisał(a): Zastanawia mnie, co za psychopata chce mieć pozłacanego kałacha?
Dla ludzkości byłoby z korzyścią, gdyby jebnął sobie z niego w pusty łeb.

Cactoos kto zabroni bogatemu mieć pozłacanego kałacha.
A swoją drogą w polsce powinni sprzedawać broń bez pozwolenia, od razu by zmalała populacja polaków, co najmniej o połowę Uśmiech
Odpowiedz
#12
-----
Odpowiedz
#13
(05-20-2017, 09:07 AM)olaf napisał(a): Cactoos kto zabroni bogatemu mieć pozłacanego kałacha.
 Uśmiech

Racja, nikt.

 Ciekawe, czy chciałby też fosgen w ręcznie rżniętej kryształowej karafce
 i Cyklon B w misternie grawerowanej srebrnej puszce?Puść oczko
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz
#14
(05-20-2017, 02:54 AM)cactoos napisał(a): Zastanawia mnie, co za psychopata chce mieć pozłacanego kałacha?
Dla ludzkości byłoby z korzyścią, gdyby jebnął sobie z niego w pusty łeb.

Nie oceniaj wszystkich swoja własną miarą.

(05-20-2017, 09:07 AM)olaf napisał(a): A swoją drogą w polsce powinni sprzedawać broń bez pozwolenia, od razu by zmalała populacja polaków, co najmniej o połowę Uśmiech

J/W + Od roku sprzedaje się więcej broni bezpozwoleniowej niż tej na pozwolenie.
Odpowiedz
#15
(05-20-2017, 02:54 AM)cactoos napisał(a): Zastanawia mnie, co za psychopata chce mieć pozłacanego kałacha?
Dla ludzkości byłoby z korzyścią, gdyby jebnął sobie z niego w pusty łeb.

Kadafi i jemu podobne poj...eby...
Odpowiedz
#16
ja bym chciala miec maly czarny pistolecik do torebki , na razie zadowalam sie gazem policyjnym Ząbki
Odpowiedz
#17
(05-20-2017, 11:02 AM)Gziutek napisał(a):
(05-19-2017, 11:28 PM)brzydkiburak napisał(a): ... nowy patyczek węglowy z czystą watą... 

Zmień ten "patyczek" na pręt  złoty.

dziekuje serdecznie - okazalo sie ze patyczek weglowy prawdopodobnie nie jest w 100% weglowy i czyms fajdal do waty. zloty drucik rozwiazal problem i wszystko leci perfekt. kalacha(y) zrobie zanurzeniowo ale dzieki wskazowce kolegi moge teraz spokojnie zlocic jakies male duperele czy mechanizmy.

jesli kolega zechce kiedys odwiedzic jedna z moich imprez ("taktyczne lezakowanie") to chetnie odwdziecze sie darmowa wejsciowka i garscia ammo do wybranej broni Uśmiech


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#18
-----
Odpowiedz
#19
leci do mnie pare litrow plynu a blache juz mam i jakos sobie poradze. szukam tylko wygodnego pojemnika lub kuwety bo karabinek ma troche niewygodny ksztalt i nie wejdzie do standardowej zlewki. brush/tampon olewam - chyba ze z nudow postanowie pozlocic sobie jakas balustrade Puść oczko
Odpowiedz
#20
(05-25-2017, 11:51 AM)brzydkiburak napisał(a):  szukam tylko wygodnego pojemnika

Idziemy do Castoramy, Obi, Merlina, lub innego marketu dla Boba Budowniczego i kupujemy plastikową rurę kanalizacyjną, 
np. fi 150 i zaślepkę do niej z uszczelką oring. Użynamy na pożądanej wysokości i voila. Rurę można postawić na wibratorze 
żony Puść oczko, albo zrobić przepływ z pompki fontannowej. Przepływ kąpieli ułatwia galwanizowanie. Elektroda też powinna mieć
formę rury, a i dobrze byłoby ją odizolować przed zwarciem, np. siatką do cekolowania.
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości