Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie kupić wosk w Warszawie
#1
Witam,
Proszę o pomoc gdzie w Warszawie można kupić wosk? Najlepiej profil okrągły z centrycznym otworem. Ewentualnie może być nie drążony lub w bloku. Twardość średnia. Może któryś z Panów ma jeden taki profil na zbyciu to chętnie odkupię. Na Marszałkowskiej nie mają.
Zależy mi na sklepie w Warszawie lub niedalekiej okolicy, abym mógł go odebrać osobiście.
Odpowiedz
#2
(05-04-2017, 08:14 PM)krik64 napisał(a): Witam,
Proszę o pomoc gdzie w Warszawie można kupić wosk? Najlepiej profil okrągły z centrycznym otworem. Ewentualnie może być nie drążony lub w bloku. Twardość średnia. Może któryś z Panów ma jeden taki profil na zbyciu to chętnie odkupię. Na Marszałkowskiej nie mają.
Zależy mi na sklepie w Warszawie lub niedalekiej okolicy, abym mógł go odebrać osobiście.

Moze na elektoralnej beda mieli?
Ewentualnie ARMA - nie wiem jaki oni maja teraz adres
Odpowiedz
#3
Na Elektoralną zadzwonię, dzięki.
Pan w ARMIE bardzo brzydko się zachował podczas moich pierwszych zakupów u niego i nie chcę do niego wracać. Ale pisząc Marszałkowska właśnie ARMĘ miałem na myśli.
Odpowiedz
#4
Coś w tym jest Puść oczko
Odpowiedz
#5
(05-04-2017, 10:17 PM)krik64 napisał(a): Na Elektoralną zadzwonię, dzięki.
Pan w ARMIE bardzo brzydko się zachował podczas moich pierwszych zakupów u niego i nie chcę do niego wracać. Ale pisząc Marszałkowska właśnie ARMĘ miałem na myśli.

A co zrobił? Znam Andrzeja od lat i nie chce mi się wierzyć w jego " brzydkie" zachowanie
Odpowiedz
#6
Nie chce pisać na forum i wylewać żalu. Nie chcę robić nikomu złej reklamy. Być może trafiłem w złym momencie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości