Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
poszukuję pierścionka/obrączki jak w zał. pliku
#1
Witam,
kupiłem swojego czasu na Jarmarku Dominikańskim pierścionek, dokładnie ten LINK.
Niestety już go nie ma, a chciałbym kupić taki sam lub podobny. Było to prawdopodobnie srebro z małymi przeźroczystymi kamieniami, taki sam na całej powierzchni, dlatego nieco przypominał obrączkę. Kosztował około 80pln.

Czy ktoś może mi pomóc zlokalizować miejsce, w którym mogę zakupić podobny egzemplarz?

dzieki z góry,
L.
Odpowiedz
#2
daj lepsze foto
Odpowiedz
#3
niestety lepszego foto brak Smutny
Odpowiedz
#4
Naprawdę z tej fotki to mało można zobaczyć.
Odpowiedz
#5
Zdjecie jest niewyraźne,ale nie wiem czy oda Ci się gdzieś zdobyć identyczny pierścionek.. Szukaj w sklepach internetowych,tam masz największy wybór.
Odpowiedz
#6
Może właśnie to jest dobry pomysł,czyli szukać w sklepach internetowych lub wśród dobrych i sprawdzonych jubilerów. Nie wiem czy temat jest jeszcze aktualny,ale samo zdjęcie bardzo niewyraźne i nie wiem czy ktoś będzie umiał pomóc...
Odpowiedz
#7
Możesz szukać tego pierścionka u jubilerów, ale sądze że większe szanse na znalezienie go będziesz miał szukając na różnych straganach lub jarmarkach, w małych miejscowościach są zloty sprzedawców na przykład raz w tygoniu w dany dzień, zwykle w godzinach porannych, ewentualnie poszukaj coś na zastępstwo
Odpowiedz
#8
Możesz micki coś więcej powiedzieć o takich zlotach. może wiesz gdzie się takie odbywają?
Odpowiedz
#9
Ja na przykłak w Busku widziałem taki zlot, ale to nie tylko z biżuterią, chociaż można tam znaleść całkiem ładne cudeńka Uśmiech
Odpowiedz
#10
W internecie masz zdecydowanie największy wybór,więc myślę że prędzej czy później trafi się jakiś pierścionek o podobnym wzorze. Tego możesz być pewna.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości