Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
III Konkurs jubilerski -Ogłoszenie wyników
#11
Gratuluje wygranym,nic nie wskazywalo,ze bedzie taka rywalizacja,i zakonczy sie nokautem Cool brawo Szamek!
Mozna zobaczyc kto glosowal i na kogo?
Odpowiedz
#12
Memento Vivere!
Odpowiedz
#13
OK.
Odpowiedz
#14
Gratuluję Panom: Szamkowi, Erddillowi i Krissowi za miejsca na podium.

Pozostałym uczestnikom za udział i rywalizację.

Administracji za dyplom Ząbki Bardzo mnie ucieszył Uśmiech

Oraz tym dwóm osobom, które kliknęły głos na moją siermiężną pracę - dzięki Wam wygrałem statystycznie ze Szrapnelem, a to jak wygrać cały konkurs Język

PS. Teraz już wiem o co chodzi z tą niespodzianką, o której Admin w mailu wspominał Uśmiech
Odpowiedz
#15
Niespodzianki wymieszane i gotowe do wysyłki:-)
Odpowiedz
#16
Gratuluje zwycięzcy !, oraz pozostałym uczestnikom Uśmiech
Konkurs rozszerzył moje pojęcie o biżuterii, a to dla mnie duża wartość Ząbki
Tadek potrafił w bardzo udany sposób połączyć wszystko co niósł temat konkursu... (a może i cóś wincej ?)
Z prac "wczesnych" najbardziej spodobała mi się sztuka Old Bastarda - zwyczajnie za szczerość przekazu i nadzieje na coraz lepsze wykony... .
Było super !.

PS.
A, słowo do obserwatorów "mądrali" : więcej luzu Panowie ! (czy też Panie)
(oczywiście z luzem też nie można przeginać... bo można popuścić Uśmiech ).
Odpowiedz
#17
Gratuluję wszystkim, którzy mieli odwagę wziąć udział w konkursie, wszystkie prace są co najmniej ucieleśnieniem fantazji autorów za co winszuję, i jestem miło zaskoczony altruizmem "bandy trojga", powinno to dodać "młodym" porządnego kopa do dalszego działania. Pozdrawiam.
Odpowiedz
#18
Chciałbym podziękować Szamkowi, Erddillowi i Krisowi za ten wspaniały gest. Puść oczko Pamiętajcie że dobro powraca i to sprawa niezaprzeczalna Uśmiech Wszyscy jesteście świetni w tym co robicie i widać w tym pasje i zauroczenie. Dziękuje też Adminowi za to co dla nas robi i za konsekwentne brnięcie na przód .
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości