Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dzień dobry cz II.
#31
za słabe zdjąćko... niestety nie potrafię usunąć.(el011)
Odpowiedz
#32
Podoba mi się bardzo lecz z uwagi na brak w oprawie prześwitu pod kamieniem pewnie w kamieniu " nie ma życia ".
Odpowiedz
#33
Wszyscy krążymy koło 34 UśmiechUśmiech Mogę mówić o sobie. Moje zdanie na pewno jest skrzywione zawodowo. Pierwsze co rzuciło
mi się w oczy to ta nazwijmy "dziwna oprawa" Starałem się patrzyć oczami klienta/ki i zgadzam się ze stwierdzeniem Silverpaula
że pierwsze na co patrzymy, to często kamień i jego oprawa. Rozumiem, że to był Twój zamysł i nie krytykuję go, ale... jakoś mi
nie leży. Bez urazy Uśmiech Reszta wyrobów jak już pisałem staranna i na wysokim poziomie. Jak mi ktoś na forum przywali z grubej
rury "facet aleś spier... lił" to przyjmuję to i staram się zrozumieć "dla czego" UśmiechPuść oczko
Świat jest pełen nieograniczonej wiedzy. Naszym zadaniem jest jej zdobywanie i dzielenie się z innymi  http://www.krissart.pl/
Odpowiedz
#34
(02-21-2017, 10:37 AM)kriss napisał(a): Wszyscy krążymy koło 34 UśmiechUśmiech Mogę mówić o sobie. Moje zdanie na pewno jest skrzywione zawodowo. Pierwsze co rzuciło
mi się w oczy to ta nazwijmy "dziwna oprawa" Starałem się patrzyć oczami klienta/ki i zgadzam się ze stwierdzeniem Silverpaula
że pierwsze na co patrzymy, to często kamień i jego oprawa. Rozumiem, że to był Twój zamysł i nie krytykuję go, ale... jakoś mi
nie leży. Bez urazy Uśmiech Reszta wyrobów jak już pisałem staranna i na wysokim poziomie. Jak mi ktoś na forum przywali z grubej
rury "facet aleś spier... lił" to przyjmuję to i staram się zrozumieć "dla czego" UśmiechPuść oczko

Fakt. Nie wiem co tak się czepiałem ocen... . W sumie o to chodzi. Tak, te prace np. el034 jest - z punktu widzenia złotnika - co najmniej kontrowersyjna Uśmiech .
Jak się wystawia coś takiego... .
Bywa i tak.
Odpowiedz
#35
(02-21-2017, 04:43 AM)tatarata napisał(a): Podoba mi się bardzo lecz z uwagi na brak w oprawie prześwitu pod kamieniem pewnie w kamieniu " nie ma życia ".

Dzięki z koment.
jest od spodu wywiercony otwór ale być może za mały, zresztą zdjęcie jest słabe.
Pozdrawiam.
Odpowiedz
#36
... co prawda usunąłem parę prac ale zamieszczę jak poprawie, chyba. Ząbki
Odpowiedz
#37
Bursztyn w robaku...

Pierwszy raz zrobiłem coś takiego - pomysł klienta/kolegi
chętnie usłyszę opinie - szczególnie specjalistów od robaków Uśmiech
Odpowiedz
#38
Trochę to wszystko dla mnie uklecone ale ważne że coś robisz. Nie zrażaj się, doświadczenie przyjdzie z czasem Uśmiech
Odpowiedz
#39
Żartowałem. Jak dla mnie super Uśmiech Uśmiech Uśmiech
Odpowiedz
#40
Mrocznie i robalowo, ale biżuteria ma zaskakiwać, bawić i cieszyć. Ząbki
Świat jest pełen nieograniczonej wiedzy. Naszym zadaniem jest jej zdobywanie i dzielenie się z innymi  http://www.krissart.pl/
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości