Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dzień dobry cz II.
#21
Wyroby dość klasyczne, poprawnie wykonane. Co do tego "kontrowersyjnego" wisiora moje zdanie jest takie, że możesz wykonać celowo niestarannie wszystko, ale kamień musi być zakuty perfekcyjnie. On jest ozdobą wisiora. Wszyscy spojrzą najpierw na niego, potem na całą resztę
Odpowiedz
#22
(02-20-2017, 08:13 PM)silverpaul napisał(a): Wyroby dość klasyczne, poprawnie wykonane. Co do tego "kontrowersyjnego" wisiora moje zdanie jest takie, że możesz wykonać celowo niestarannie wszystko, ale kamień musi być zakuty perfekcyjnie. On jest ozdobą wisiora. Wszyscy spojrzą najpierw na niego, potem na całą resztę


Dzięki za komentarz. Co to znaczy "zakuty perfekcyjnie" ?. Bursztyn jest zakuty - nie rusza się, nie wypadnie... co jeszcze jest wymagane Uśmiech ... . No i co jest niestaranne ?. Jestem otwarty na rozmowę ale proszę o konkrety ... .
Bardzo chętnie zobaczę też Pańskie wyroby - gdzie je mogę zobaczyć ?.
Jeszcze raz dzięki za komentarz i liczę na dalsze.
Pozdrawiam.
PS. dlaczego "kontrowersyjny".
Odpowiedz
#23
Najlepszym recenzentem są klientki,jak kupią po twojej cenie - wyrób świetny!  Biggrin
Odpowiedz
#24
(02-20-2017, 10:14 PM)KrZyS napisał(a): Najlepszym recenzentem są klientki,jak kupią po twojej cenie - wyrób świetny!  Biggrin

No tak. Dzięki ! (znam Pańskie wyroby - też gratuluje !)
Pozdrol. Uśmiech
Odpowiedz
#25
(02-20-2017, 08:46 PM)Maciek72 napisał(a):
(02-20-2017, 08:13 PM)silverpaul napisał(a): Wyroby dość klasyczne, poprawnie wykonane. Co do tego "kontrowersyjnego" wisiora moje zdanie jest takie, że możesz wykonać celowo niestarannie wszystko, ale kamień musi być zakuty perfekcyjnie. On jest ozdobą wisiora. Wszyscy spojrzą najpierw na niego, potem na całą resztę


Dzięki za komentarz. Co to znaczy "zakuty perfekcyjnie" ?. Bursztyn jest zakuty - nie rusza się, nie wypadnie... co jeszcze jest wymagane Uśmiech   ... .  No i co jest niestaranne ?. Jestem otwarty na rozmowę ale proszę o konkrety ... .
Bardzo chętnie zobaczę też Pańskie wyroby - gdzie je mogę zobaczyć ?.
Jeszcze raz dzięki za komentarz i liczę na dalsze.
Pozdrawiam.
PS. dlaczego "kontrowersyjny".

Kontrowersyjny bo o nim wypowiadali się inni, chodziło o ten z numerem 34, wypadek przy pracy jak określił Kriss. Niestaranne są obie połówki pukli, a granat jeśli to on jest zakuty fatalnie. Jeśli chodzi o moje wyroby, poszukaj, kilka fotek wrzuciłem, nazwa firmy będzie jakąś formą reklamy, więc odpada. Jest też wątek o tworzeniu cukiernicy srebrnej. Pozdrawiam
Odpowiedz
#26
(02-20-2017, 11:32 PM)silverpaul napisał(a):
(02-20-2017, 08:46 PM)Maciek72 napisał(a):
(02-20-2017, 08:13 PM)silverpaul napisał(a): Wyroby dość klasyczne, poprawnie wykonane. Co do tego "kontrowersyjnego" wisiora moje zdanie jest takie, że możesz wykonać celowo niestarannie wszystko, ale kamień musi być zakuty perfekcyjnie. On jest ozdobą wisiora. Wszyscy spojrzą najpierw na niego, potem na całą resztę


Dzięki za komentarz. Co to znaczy "zakuty perfekcyjnie" ?. Bursztyn jest zakuty - nie rusza się, nie wypadnie... co jeszcze jest wymagane Uśmiech   ... .  No i co jest niestaranne ?. Jestem otwarty na rozmowę ale proszę o konkrety ... .
Bardzo chętnie zobaczę też Pańskie wyroby - gdzie je mogę zobaczyć ?.
Jeszcze raz dzięki za komentarz i liczę na dalsze.
Pozdrawiam.
PS. dlaczego "kontrowersyjny".

Kontrowersyjny bo o nim wypowiadali się inni, chodziło o ten z numerem 34, wypadek przy pracy jak określił Kriss. Niestaranne są obie połówki pukli, a granat jeśli to on jest zakuty fatalnie. Jeśli chodzi o moje wyroby, poszukaj, kilka fotek wrzuciłem, nazwa firmy będzie jakąś formą reklamy, więc odpada. Jest też wątek o tworzeniu cukiernicy srebrnej. Pozdrawiam

Dziękuje za odpowiedź. El034 - mój ulubiony (chyba tylko dla mnie...) - tak jak wspomniałem takie zakucie miało być - i już Uśmiech . Jeżeli już coś takiego popełniłem - również wszystko dookoła - to tak miało być. Po prostu. Znając moje wcześniejsze prace, należy to zrozumieć. Ale oczywiście jeżeli mówimy o wykończeniu wyrobów jubilerskich to mają Panowie racje.... . Ale to nie są tylko wyroby jubilerskie. Mogę zakuć dowolny kamień w dowolny sposób - robię to od wielu lat, dziś - mając swoją wiedzę - chcę się bawić w dowolny sposób. Taką mam fantazję ...
Odpowiedz
#27
No cóż, chcesz ocen. Jak ktoś już oceni, wskaże błędy piszesz, że tak miało być. To po co ocena?
Odpowiedz
#28
(02-21-2017, 12:07 AM)silverpaul napisał(a): No cóż, chcesz ocen. Jak ktoś już oceni, wskaże błędy piszesz, że tak miało być. To po co ocena?

Oki. (jak już jesteśmy na TY) . Jestem bardzo zainteresowany oceną swoich wyrobów (myślę o ocenie mistrza dla mistrza) ale Ty chyba chcesz oceniać szczyla po 10 latach pracy... . To nie ten adres. Przedstawiony wyrób jest specjalnie - w określonych przestrzeniach zdeformowany - bo tak to wymyśliłem. Taki był autorski zamysł. Inna sprawa czy ten wyrób się podoba czy nie - ocena każdego i jego sprawa. Ty nie piszesz o błędach tylko o tym co Ci się nie podoba - Twoja sprawa. Przyjmuje ocenę wyrobu - OK. Ale po moich - kilkukrotnych wytłumaczeniach - nie Mów że popełniłem błędy !. To nie ładnie. I tyle w temacie.
Pozdrawiam.
Odpowiedz
#29
(02-20-2017, 05:09 PM)Erddill napisał(a): Jako Mr. Grumpy powiem tak, Twoie wyrobow sa na wysokim poziomie technicznym ... i tak bardzo poprawne stylistycznie, jak uczen w garniaku na rozpoczecie roku szkolnego, ladnie uczesany czyste lakierki, itp. W "elementach" faktycznie uciekasz troche od tego wizerunku, imo dobry ruch. Ten pierwszy element wyglada jakbys za szybko chcial uciec i zlapal glebe Puść oczko . Elementy interesujaco sie rozwijaja, majac jakis swoj wypracowany styl ciezko odbic sie w inna strone, predzej, czy pozniej pewne elementy typowe dla danej osoby sie pojawia Puść oczko Jak masz inne "ucieczki" to dawaj zdjecia, Te robione do sklepu ciezko oceniac, bo jak juz pisalem technicznie bdb.... ale nie bardzo mozna sie rozwinac z ocena. To taka moja opinia, ale ja sie nie znam Puść oczko

nie robie do sklepu/ów
Odpowiedz
#30
(02-21-2017, 12:07 AM)silverpaul napisał(a): No cóż, chcesz ocen. Jak ktoś już oceni, wskaże błędy piszesz, że tak miało być. To po co ocena?

Oczywiście oczekuje odpowiedzi na mój post.
Chciałbym w kulturalny sposób ten temat wyjaśnić.
Serdecznie Pozdrawiam.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości