Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dzień dobry cz II.
#11
Bez urazy, ale tu pokazujesz bardzo staranni dopracowane przedmioty, a wisiorek z granatem
z serii "elementy" wygląda jak wypadek przy pracy. Uśmiech
Świat jest pełen nieograniczonej wiedzy. Naszym zadaniem jest jej zdobywanie i dzielenie się z innymi  http://www.krissart.pl/
Odpowiedz
#12
(02-20-2017, 03:43 PM)kriss napisał(a): Bez urazy, ale tu pokazujesz bardzo staranni dopracowane przedmioty, a wisiorek z granatem
z serii "elementy" wygląda jak wypadek przy pracy. Uśmiech
Oki, dzięki za uwagę, ale konkretnie gdzie jest "ten wypadek"... .
Jak wiadomo - moje prace trzymają się konwenansu lub są gdzieś około. W kolekcji Elementy chcę uciec i pokazać coś poza - oczywiście sam nie wiem gdzie biegnę Uśmiech .
Odpowiedz
#13
Wszystkie przedmioty są starannie wykończone i wypolerowane. W wisiorku z granatem oprawa
kamienia wyglądaj jakbyś o niej zapomniał. Chyba, że to w ładnie wypolerowanej kaście odbijają
się inne przedmioty Uśmiech
Świat jest pełen nieograniczonej wiedzy. Naszym zadaniem jest jej zdobywanie i dzielenie się z innymi  http://www.krissart.pl/
Odpowiedz
#14
(02-20-2017, 04:13 PM)kriss napisał(a): Wszystkie przedmioty są starannie wykończone i wypolerowane. W wisiorku z granatem oprawa
kamienia wyglądaj jakbyś o niej zapomniał. Chyba, że to w ładnie wypolerowanej kaście odbijają
się inne przedmioty Uśmiech
No tak, zakucie granatu miało być właśnie takie... . Taki pomysł. (choć mogę zrozumieć, że przy innych moich wyrobach to dość zaskakujące). Może za mało niedokładne aby dało się zrozumieć, że tak miało być... . (po latach pracy z "suwmiarką" ciężko zrobić coś "nie chcąco").
Pozdrawiam.
Odpowiedz
#15
usunięty
Odpowiedz
#16
Jako Mr. Grumpy powiem tak, Twoie wyrobow sa na wysokim poziomie technicznym ... i tak bardzo poprawne stylistycznie, jak uczen w garniaku na rozpoczecie roku szkolnego, ladnie uczesany czyste lakierki, itp. W "elementach" faktycznie uciekasz troche od tego wizerunku, imo dobry ruch. Ten pierwszy element wyglada jakbys za szybko chcial uciec i zlapal glebe Puść oczko . Elementy interesujaco sie rozwijaja, majac jakis swoj wypracowany styl ciezko odbic sie w inna strone, predzej, czy pozniej pewne elementy typowe dla danej osoby sie pojawia Puść oczko Jak masz inne "ucieczki" to dawaj zdjecia, Te robione do sklepu ciezko oceniac, bo jak juz pisalem technicznie bdb.... ale nie bardzo mozna sie rozwinac z ocena. To taka moja opinia, ale ja sie nie znam Puść oczko
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
#17
(02-20-2017, 05:09 PM)Erddill napisał(a): Jako Mr. Grumpy powiem tak, Twoie wyrobow sa na wysokim poziomie technicznym ... i tak bardzo poprawne stylistycznie, jak uczen w garniaku na rozpoczecie roku szkolnego, ladnie uczesany czyste lakierki, itp. W "elementach" faktycznie uciekasz troche od tego wizerunku, imo dobry ruch. Ten pierwszy element wyglada jakbys za szybko chcial uciec i zlapal glebe Puść oczko . Elementy interesujaco sie rozwijaja, majac jakis swoj wypracowany styl ciezko odbic sie w inna strone, predzej, czy pozniej pewne elementy typowe dla danej osoby sie pojawia Puść oczko Jak masz inne "ucieczki" to dawaj zdjecia, Te robione do sklepu ciezko oceniac, bo jak juz pisalem technicznie bdb.... ale nie bardzo mozna sie rozwinac z ocena. To taka moja opinia, ale ja sie nie znam Puść oczko

Dziękuje za komentarz.
Tak jak Kriss, uważa Pan że el034 jest słaby - OK. nie Jesteście jedyni... (mam koło pracowni kilku Twórców, którym też przedstawiam prace do oceny - niestety mają podobne zdanie ). Byłbym wdzięczny, jak mógłby Pan określić co jest "za bardzo" lub "za mało". Krissowi nie spodobało się wykończenie zakucia kamienia (po moim wytłumaczeniu może zmieni zdanie Uśmiech ), a Pan co by skrytykował - tak konkretnie Uśmiech . Jestem otwarty na prawdziwą fachową rozmowę (moim zdaniem po to jest ten portal)
Gdy Pan coś pokarze na forum, to też obiecuję rzetelnie ocenić (na miarę mojego doświadczenia - oczywiście).
Pozdrol.
Odpowiedz
#18
(02-20-2017, 05:59 PM)Maciek72 napisał(a):
(02-20-2017, 05:09 PM)Erddill napisał(a): Jako Mr. Grumpy powiem tak,  Twoie  wyrobow sa na wysokim poziomie technicznym ... i  tak bardzo poprawne stylistycznie, jak uczen w garniaku na rozpoczecie roku szkolnego, ladnie uczesany czyste lakierki, itp. W "elementach" faktycznie uciekasz troche od tego wizerunku, imo dobry ruch. Ten pierwszy element wyglada jakbys za szybko chcial uciec i zlapal glebe Puść oczko . Elementy interesujaco sie rozwijaja, majac jakis swoj wypracowany styl ciezko odbic sie w inna strone, predzej, czy pozniej pewne elementy typowe dla danej osoby sie pojawia Puść oczko Jak masz inne "ucieczki" to dawaj zdjecia, Te robione do sklepu ciezko oceniac, bo jak juz pisalem technicznie bdb.... ale nie bardzo mozna sie rozwinac z ocena.  To taka moja opinia, ale ja sie nie znam Puść oczko

Dziękuje za komentarz.
Tak jak Kriss, uważa Pan że el034 jest słaby - OK. nie Jesteście jedyni... (mam koło pracowni kilku Twórców, którym też przedstawiam prace do oceny - niestety mają podobne zdanie ). Byłbym wdzięczny, jak mógłby Pan określić co jest "za bardzo" lub "za mało". Krissowi nie spodobało się wykończenie zakucia kamienia (po moim wytłumaczeniu może zmieni zdanie Uśmiech  ), a Pan co by skrytykował - tak konkretnie Uśmiech . Jestem otwarty na prawdziwą fachową rozmowę (moim zdaniem po to jest ten portal)
Gdy Pan coś pokarze na forum, to też obiecuję rzetelnie ocenić (na miarę mojego doświadczenia - oczywiście).
Pozdrol.
Proponuje, zebysmy sobie nie Panowali, latwiej bedzie prowadzic wymiane mysli. Co do tego elementu, to jest odczucie, ze robiac go nie do konca wiedziales co Chcesz zrobic, lub straciles watek w trakcie, mysle i mysle, moze to kwestia dwu-koloru w materiale i ta zawieszka (he he to kiriss jest od zawieszek na tym forum) nie pasujaca do reszty. Calosc robi wrazenie niespojnej. 

Jesli Masz chec recenzowac moje wytwory ...zapraszam, zawsze zapraszalem , jest kilka zdjec tu i owdzie na tym forum ( w konkursowych watkach), niedawno dowiedzialem sie, ze robie chinskie podroby bez oryginalu  Biggrin Biggrin ( to w moim watku) .
Pozdrawiam
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
#19
kompozycje wielotematyczne "Bursztyn21"
(ten wisior powraca do mnie ciągle, kiedyś podobny tu wystawiałem)
Odpowiedz
#20
(02-20-2017, 06:16 PM)Erddill napisał(a):
(02-20-2017, 05:59 PM)Maciek72 napisał(a):
(02-20-2017, 05:09 PM)Erddill napisał(a): Jako Mr. Grumpy powiem tak,  Twoie  wyrobow sa na wysokim poziomie technicznym ... i  tak bardzo poprawne stylistycznie, jak uczen w garniaku na rozpoczecie roku szkolnego, ladnie uczesany czyste lakierki, itp. W "elementach" faktycznie uciekasz troche od tego wizerunku, imo dobry ruch. Ten pierwszy element wyglada jakbys za szybko chcial uciec i zlapal glebe Puść oczko . Elementy interesujaco sie rozwijaja, majac jakis swoj wypracowany styl ciezko odbic sie w inna strone, predzej, czy pozniej pewne elementy typowe dla danej osoby sie pojawia Puść oczko Jak masz inne "ucieczki" to dawaj zdjecia, Te robione do sklepu ciezko oceniac, bo jak juz pisalem technicznie bdb.... ale nie bardzo mozna sie rozwinac z ocena.  To taka moja opinia, ale ja sie nie znam Puść oczko

Dziękuje za komentarz.
Tak jak Kriss, uważa Pan że el034 jest słaby - OK. nie Jesteście jedyni... (mam koło pracowni kilku Twórców, którym też przedstawiam prace do oceny - niestety mają podobne zdanie ). Byłbym wdzięczny, jak mógłby Pan określić co jest "za bardzo" lub "za mało". Krissowi nie spodobało się wykończenie zakucia kamienia (po moim wytłumaczeniu może zmieni zdanie Uśmiech  ), a Pan co by skrytykował - tak konkretnie Uśmiech . Jestem otwarty na prawdziwą fachową rozmowę (moim zdaniem po to jest ten portal)
Gdy Pan coś pokarze na forum, to też obiecuję rzetelnie ocenić (na miarę mojego doświadczenia - oczywiście).
Pozdrol.
Proponuje, zebysmy sobie nie Panowali, latwiej bedzie prowadzic wymiane mysli. Co do tego elementu, to jest odczucie, ze robiac go nie do konca wiedziales co Chcesz zrobic, lub straciles watek w trakcie, mysle i mysle, moze to kwestia dwu-koloru w materiale i ta zawieszka (he he to kiriss jest od zawieszek na tym forum) nie pasujaca do reszty. Calosc robi wrazenie niespojnej. 

Jesli Masz chec recenzowac moje wytwory ...zapraszam, zawsze zapraszalem , jest kilka zdjec tu i owdzie na tym forum ( w konkursowych watkach), niedawno dowiedzialem sie, ze robie chinskie podroby bez oryginalu  Biggrin Biggrin ( to w moim watku) .
Pozdrawiam

OK. Dzięki za koment. (wracam do roboty - to moje godziny Puść oczko )
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości