Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Współpraca
Dzień dobry.
Galeria internetowa z biżuterią artystyczną i innymi ciekawymi pracami metaloplastycznymi, działająca od kilku lat za granicą,
poszukuje polskich artystów, projektantów i twórców do współpracy.
Zasady działania podobne jak w polskich galeriach internetowych.
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie kilku zdjęć swoich prac (w celu weryfikacji stylu), wraz z kilkoma słowami o sobie,
na email: minia0770@gmail.com
Dziękuję i pozdrawiam.
Odpowiedz
na dzieńdobry fajnie by było zapodać linka do tej galerii
Odpowiedz
Panie Simoniculus, jeżeli jest Pan zainteresowany próbą podjęcia współpracy, czekamy na Pańskiego maila.
Jednocześnie chcę podziękować forumowiczom, którzy już przesłali swoje propozycje. Na pewno odpowiemy.
Pozdrawiam.
Odpowiedz
(01-29-2017, 01:13 PM)simoniculus napisał(a): na dzieńdobry fajnie by było zapodać linka do tej galerii

Tylko wybrańcy otrzymają tę wiedzę, a reszta.. reszta niech żyje w błogiej nieświadomości... Mniej wiesz - lepiej śpisz jak to mówią Język

kabaret...
wyslij mi swoje dane, zdjecia, rozmiar buta, a ja zastanowie sie co z tym zrobic Język

Co to sie dzieje na tym swiecie

http://www.silverchamber.co.uk/
https://www.facebook.com/jewelleryonlinestore/

Chyba to to... ten sam @
Odpowiedz
Panie Mnap89, podziwiamy Pańską wiedzę internetową...i nie tylko! Uśmiech
Na tym kończymy tę ciekawą dyskusję.
Pozdrawiamy wszystkich serdecznie.
Odpowiedz
A jak prowizja od sprzedaży, taka sama jak w polsce 15, 20 lub 30 %, ????? i czekanie na pieniądze - ile czasu ????
Bo myślę sobie, że w polsce właśnie tyle biorą prowizji i dodatkowe czekanie na kase z 15-30 dni - to niestety nie jest do przyjęcia. Sam kiedyś współpracowałem z polskimi galeriami internetowymi, niestety h...j mnie trafiał jak brali 20 i wiecej procent, nic od siebie nie dawali, a na dodatek czekałem na kasę do 30 dni. To jest chore i nie do przyjęcia, na szczęście robię i sprzedaje teraz lokalnie i nie muszę tych darmozjadów utrzymywać z mojej kasy.
Odpowiedz
To już chyba jakaś poważniejsza mania prześladowcza...? Znam tą panią, i tak się składa że nigdy nie zrobiła żadnej ściemy....w przeciwieństwie do niektórych polskich "galerii"
Odpowiedz
No i fajnie 

to ja do tam jutro napisze albo nie , jeszcze dziś  Biggrin
Odpowiedz
super !!!! napisze również, może załapię się na intratny biznes Uśmiech hhmmmm i zapytam jeszcze a dlaczego ta pani ukrywa informacje dla jakiej galerii pracuje lub jest jej właścicielem ???Uśmiech
Odpowiedz
Podejrzewam, że chciała puścić antoniego w samych skarpetach
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości