Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Współpraca
#11
(01-30-2017, 10:59 PM)helmet napisał(a): Podejrzewam, że chciała puścić antoniego w samych skarpetach

Dowcip Ci się wyostrzył Uśmiech
Odpowiedz
#12
helmet jak znasz tą panią to dwaj imię i nazwisko, adres, pesel i numer buta ???
Odpowiedz
#13
Z góry chciałbym zaznaczyć iż post ten jest pisany w celu zrozumienia dyskusji i nie ma na celu nikogo obrazić ani nie jest skierowany personalnie do żadnego użytkownika  Biggrin Biggrin Biggrin

Po pierwsze nie rozumiem co przeszkadza żeby prace a prawdopodobniej ich zdjęcia były prezentowane w jak największej ilości galerii czy sklepów daje to większą szansę na sprzedaż niż wożenie tego po targach itp.lu trzymanie w pieleszach ciepłej szuflady , kobieta daje na to szansę w bardzo kulturalny sposób tak to odebrałem że nie narzuca się namolnie ze swoją stroną może po prostu nie chciała być zbanowana za reklamę bo przeczytała regulamin forum . Druga sprawa to taka że jeśli mnie coś nie interesuje to post przeczytam i ignoruje ponieważ brak mi zainteresowania współpracą tu natomiast kubeł żółci ,,bo ktoś gdzieś" chciałbym zapytać czy któryś z użytkowników został oszukany przez tą osobę ? Na koniec dodam że nic z tą Panią mnie nie łączy i nie znam jej ale mogę zrozumieć że prawdopodobni prowadzi sklep żeby zarabiać , może zarabiać na mnie jeśli i ja przy tym zarobie nie przeszkadza mi to chociaż pewnie z lenistwa nie wyślę tam nic i nie zarobie .
Chociaż kto wie ?
Pozdrawiam 
Pilnie obserwujący ,, Polaków rozmowy" i dalej Kolorowy  Biggrin
Odpowiedz
#14
Ja również, mimo najszczerszych chęci, nie jestem w stanie zrozumieć o co chodzi z tymi (delikatnie rzecz ujmując) pretensjami, chociaż mam pewne przypuszczenia... Jedno jest pewne - obciach jak beret. Raczej nieprędko ktokolwiek odważy się tu złożyć jakąkolwiek propozycję współpracy, bo jak wiemy, w kilka sekund zostanie zjebany jak pies, i rozłożony centralnie na łopatki...
antoni, a po co ci jej imię i nazwisko, adres, pesel i numer buta ???
Odpowiedz
#15
O ludzie kochani, jak ktoś zakłada taki temat to chyba i raczej powinien się uwiarygodnić, a nie działać jak cień. Ktoś podaje adres mailowy, pisze że jest z jakieśc tam galerii, itd. Ludzie naiwni i tak wyslą na taki maila setki korespondencji ze swoimi danymi, zdjęciami i bóg wie czym, ale nik się nie zastanowi do jakich celów będa komuś potrzebna te informacje.
Jak ktoś jest poważny, i chce by go poważnie traktowali to nich napisze co reprezentuje i kogo szuka i czego oczekuje, w innym wypadku temat ten wygląda jak wyglada ! Tyle w temacie. Dziękuje i Pozdrawiam.
Odpowiedz
#16
Kolorowy jak i Antoni mają rację,ogłoszenie przeczytałem i uznałem za mało wiarygodne więc porzuciłem ten wątek i przeszedłem dalej,natomiast gdyby było więcej informacji mógłbym wejść na stronę popatrzeć co i jak,pewnie zainteresowałbym się bo w takich galeriach sprzedaję swoje wyroby....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości