Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Beller
sorry ale ja nie widze zeby ktos sie czepiał cen ?
Odpowiedz
post #6 ?
Odpowiedz
tak jest troche sarkastyczny ale bez przesady
poza tym mozna różnie interpretowac tą wypowiedż
ps. ja się zgadzam z tobą co do cen tylko pisząc 'odczepcie' nie wiedziałem do kogo kierujesz te słowa
pozdrawiam Cool
Odpowiedz
Jakby Apart lub Kruk mieli tańsze produkty XD
Odpowiedz
(12-07-2016, 01:57 PM)HighIT napisał(a): Sklep internetowy Beller funkcjonuje od kilku ładnych lat. Konkurencja na rynku jest spora, lecz ekskluzywna biżuteria marki Beller wyróżnia się na rynku swoją delikatnością i innowacyjnością. Nie bez powodu biżuteria Beller zdobywa uznanie wśród celebyrtów i jest polecane przez największe polski gwiazdy. Jeśli chcecie pokazać najbliższym jak bardzo ich kochacie, będzie to jeden z najlepszych pomysłów, które docenią bliskie Wam osoby. Najlepiej samemu się o tym przekonać Puść oczko

www: http://www.beller.pl/

A niby jak to innowacyjność jest w tej biżuterii ?? większość walone ze sztancy !!! taki sam chłam jaki i te ze znanych sieciówek. Pozdrawiam amatorów tej biżuterii. O_o Biggrin Biggrin Biggrin Biggrin
Odpowiedz
Kim do cholery jest Marieta Żukowska?
Aktorką to jest Janda i Ostaszewska.

Nawiasem mówiąc, zazdraszczam roboty designerowi tej firmy.
Kółko i gwiazdka z wykrojnika, plus kawałek drucika. Ech...
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz
(12-28-2016, 12:43 AM)cactoos napisał(a): Kim do cholery jest Marieta Żukowska?
Aktorką to jest Janda i Ostaszewska.

Nawiasem mówiąc, zazdraszczam roboty designerowi tej firmy.
Kółko i gwiazdka z wykrojnika, plus kawałek drucika. Ech...
Ależ drogi kolego po co ten "język nienawiści" i o co chodzi z tą Mariettą Żukowską - proszę mi wyjaśnić kto to jest .
Odpowiedz
Podobno aktorka która "nasza" biżuty onej firmy i dlatego Polki powinny porzucić wałki i odkurzacze, hurmem ruszając na zakupy.
Tako rzecze linkowana lekrama. To ja się tylko pytam, kto to taki aktorka Żukowska, bo jakoś kurna nie znam.

ED

Jaki język nienawiści kol. Kolorowy? U mnie nienawiść Zero, jak pewien minister z nadania prezesa w którym "jest samo dobro".

Musiałem. Biggrin
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz
Lubię to  Biggrin
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości