Ankieta: Czy weźmiesz udział w konkursie?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
25.00%
5 25.00%
Nie
45.00%
9 45.00%
Zobaczymy
30.00%
6 30.00%
Razem 20 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
III Konkurs jubilerski - Jazz, Blues, Disko Polo - co w duszy gra
#41
(02-23-2017, 08:03 PM)admin napisał(a): W weekend wrzucę do wątku z pracami.
Może jutro jescze ktoś coś doda?

Tak, dodam jutro, choć po pracy Szamka to się zastanawiam...
Odpowiedz
#42
Maciek72, dzięki za uznanie.
Spędziłem dużo więcej czasu niż sobie zakładałem nad tą pracą, często się zastanawiałem czy to aby rozsądne ?
Ale z drugiej strony rzecz biorąc , jeżeli nie teraz - to kiedy ? Jeżeli nie tutaj - to gdzie ? ...
Odpowiedz
#43
Świat jest pełen nieograniczonej wiedzy. Naszym zadaniem jest jej zdobywanie i dzielenie się z innymi  http://www.krissart.pl/
Odpowiedz
#44
Świat jest pełen nieograniczonej wiedzy. Naszym zadaniem jest jej zdobywanie i dzielenie się z innymi  http://www.krissart.pl/
Odpowiedz
#45
Odpowiedz
#46
Tutaj na forum się uczyłem i wiedzę nabytą w alpace i srebrnym lucie w moje własne dzieło konkursowe, prze-lutowałem.  Amatorskie, a jakże ale Kriss powiedział, że liczy się pomysł Uśmiech

ps. za radą Macka72 dodałem jedno zdjęcie z innym tłem (muszę się jeszcze nauczyć robienia zdjęć produktowych)


Załączone pliki Miniatury
               
Memento Vivere!
Odpowiedz
#47
A to moja praca konkursowa : "Wild dance..." .
srebro, złoto, kwarc lemon, dł ok 60 mm.
(obroża - ekspozycja)
Odpowiedz
#48
No i zaczęło się coś dziać ! Obie prace pomysłowe, z wyraźnym klimatem , oraz nawiązujące do tematu Uśmiech
OldBastard - praktycznie słyszę trąbkę, technicznie - trzyma się w konwencji.
Maciek72 - zawieszka kręci się i tańczy, jest połyskująca i wesoła, technicznie - perfekcja wykonania nie przeszkodziła lekkości i swobodzie.
Odpowiedz
#49
(02-24-2017, 04:51 PM)OldBastard napisał(a): Tutaj na forum się uczyłem i wiedzę nabytą w alpace i srebrnym lucie w moje własne dzieło konkursowe, prze-lutowałem.  Amatorskie, a jakże ale Kriss powiedział, że liczy się pomysł Uśmiech

Szanowny Panie !
Jeżeli miałbym się do czegoś przyczepić, to tylko do tła... .
Praca bardzo ciekawa i zajmująca. Gratuluję .
Odpowiedz
#50
(11-22-2016, 04:53 PM)Erddill napisał(a): (...)
"The brim of my hat hides the eye of a beast
I've the face of a sinner but the hands of a priest
Oh you'll never see my shade or hear the sound of my feet
While there's a - Moon over Bourbon Street - ..."

 Nie z mojej bajki ale nie może się nie podobać... . Świetna technika, niezły luz w temacie jaki i w swobodnej pracy. Pogratulować. Takie prace - przede mną ... .
Miałem takie sytuacje... . Kończy się imprezka, wychodzę zapalić a tam Gwiazda ..., kilka fajnych minut z mistrzem... , odlot.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości