Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zastosowanie modeli woskowych w jubilerstwie
Dzień dobry.

Piszę pracę inżynierską i w jednym rozdziale wstępu teoretycznego mam zastosowanie modeli woskowych w jubilerstwie może też być zastosowanie modeli wytapianych lub jak się inaczej mówi metody traconego wosku. W przeszukiwaniu internetu udało mi się trafić na tą stronę i widzę że można tu liczyć na pomoc i wiele porad więc może i mnie się uda.

Mianowicie chodzi mi o zdjęcia z książki, w której było by to opisane jak np. Złotnik - Zawód jakich mało - Tadeusz Władysław Dylak Odlewnictwo str.87-96 tam wiem że jest ale nie mogę dostać książki jedyna książka jaka jest u mnie na uczelni na ten temat jest na innym wydziale i na dodatek ma ją wypożyczoną jakiś profesor. Prosił bym o zdjęcia kilku stron gdzie jest to opisane wydawnictwo autorów rok oraz nr stron.

Z góry dziękuję
Odpowiedz
O ile mnie pamięć nie myli to namiary na autora sa dostępne w internecie. Najprościej byłoby więc wysłać taką prośbę bezpośrednio do Pana Dylaka.
Odpowiedz
Niestety autor może zaoferować tylko cały podręcznik w cenie 50zł
Odpowiedz
http://bfy.tw/8TAp
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz
(10-29-2016, 09:55 PM)Gekindel napisał(a): Niestety autor może zaoferować tylko cały podręcznik w cenie 50zł

I co? Naprawdę szkoda Ci tych pięciu dyszek?
Odpowiedz
(10-30-2016, 09:17 PM)silverpaul napisał(a):
(10-29-2016, 09:55 PM)Gekindel napisał(a): Niestety autor może zaoferować tylko cały podręcznik w cenie 50zł

Kolega @silverpaul już chyba rydwanem czasu trącony, że nie pamięta ile dla studenta znaczy się pięć dyszek.
Kratę piwa znaczy na przykład. Biggrin
Odpowiedz
dubel
Odpowiedz
(10-30-2016, 09:52 PM)cactoos napisał(a):
(10-30-2016, 09:17 PM)silverpaul napisał(a):

Kolega @silverpaul już chyba rydwanem czasu trącony, że nie pamięta ile dla studenta znaczy się pięć dyszek.
No właśnie! Rydwan czasu! Teraz 50 zł to grosze, a studenci ( a przynajmniej ci, których znam) nie klepią biedy. Pozdro Cactoos Uśmiech
Odpowiedz
Moim zdaniem szkoda 50zł na tą książke - tak samo jak na wiekszosc pozycji które sa na polskim i zagraniczny rynku w tym temacie. Po prostu jest tam za mało informacji, wszystko opisane zbyt ogolnikowo. Wiecej informacji znajdziesz w necie...
Odpowiedz
(10-31-2016, 09:31 AM)silverpaul napisał(a):
(10-30-2016, 09:52 PM)cactoos napisał(a): Kolega @silverpaul już chyba rydwanem czasu trącony, że nie pamięta ile dla studenta znaczy się pięć dyszek.
No właśnie! Rydwan czasu! Teraz 50 zł to grosze, a studenci ( a przynajmniej ci, których znam) nie klepią biedy. Pozdro Cactoos Uśmiech

Niemniej od studenta politechniki wymagałbym praktycznego myślenia a więc po co wydawać pięć dych na coś, co
 w nieograniczonej ilości jest za darmo w Google - grafika? Natomiast skrzynka piwa jest jak najbardziej praktyczna.

Potem taki niekumaty absolwent politechniki mówi, że jak sobie pomyśli jakim jest inżynierem, to boi się iść do lekarza.

Biggrin
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości