Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Takie moje rzeczy...
#21
Najciekawszą minę zrobiła znajoma od naklejania kółeczek zębatych na przedmioty jak jej dawałem komplet moich wyrobów do wystawienia na targach razem z wizytówkami...

A hasło przeciąga uwagę, a dowolną damę o delikatnych dłoniach która się z tym nie zgodzi mogę zaprosić na pół godzinki do walcarki i 15min do kowadła Puść oczko
Odpowiedz
#22
Może nie najrówniejszy, ale i tak jestem zadowolony


Załączone pliki Miniatury
           
Odpowiedz
#23
Droga dobra. Ciekawie zrobiłeś szynę z wkomponowaną plecionką. Szynę powinieneś przeciąć i zalutować na płasko,
półokrągło lub w szpic, a oprawę zrobić osobno i wlutować. Wszystko było by OK. Uśmiech
Świat jest pełen nieograniczonej wiedzy. Naszym zadaniem jest jej zdobywanie i dzielenie się z innymi  http://www.krissart.pl/
Odpowiedz
#24
Prawdę mówiąc, jako że pojęcia nie miałem jakiej szerokości wyjdzie plecionka, zaczynałem od dupy strony. Czyli plecionka przylutowana na płasko do blaszki, odcinałem zbędną blaszkę i następnie dolutowywałem ścianki. Puść oczko

A co do oprawy to niestety widzę że skopana, ale pierwsze podejście więc mam nadzieję, że przy następnym będzie lepiej.
Odpowiedz
#25
Ostatnio zapominam wrzucać nowinek.

Bransoletka, mokume podbite srebrem.

Swoją droga, jest jakiś sposób, żeby przy lutowaniu tego typu grzać jakoś "od spodu"? W sensie położyć srebro, na to materiał i żeby grzać srebro nie topiąc materiału?


Załączone pliki Miniatury
           
Odpowiedz
#26
(09-01-2016, 09:10 AM)Astar6 napisał(a): Ostatnio zapominam wrzucać nowinek.

Bransoletka, mokume podbite srebrem.

Swoją droga, jest jakiś sposób, żeby przy lutowaniu tego typu grzać jakoś "od spodu"? W sensie położyć srebro, na to materiał i żeby grzać srebro nie topiąc materiału?

siateczka metalowa o malych oczkach na "ruszcie" i grzejesz od spodu Uśmiech
Odpowiedz
#27
Niektórzy powiedzą, że mogło być lepiej wykończone, ale ja zwyczajnie nie widzę tego "na lustro".


Załączone pliki Miniatury
               
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości