Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co to za mikroskop ?
#11
(09-29-2016, 12:53 PM)orafo napisał(a): Oglądając teleexpress wydaje się ze to kraina mlekiem i miodem płynąca, ciapate tyko na krótkich wycieczkach w Zgorzelcu, albo na uczelniach wyższych w W-wie, a ziomale tylkoi sumienie w polu orzą Uśmiech

To u Was też jest teleexpress ???  Z tego co widzę w Wawie dużo "ruskich" jeździ w autobusach. U znajomych sprzątają ukrainki po mieszkaniach ale bardzo sobie je chwalą. Mają wyrobioną markę chociaż narzekają na to że ciężko uzyskać wizę a celnicy po Waszej stronie za dużo chcą suwenirów Biggrin
Odpowiedz
#12
u "nas" bida z nędzą, a wiadomości i inny szlak sączy się przez internet, za ziomków swoich we wloszech było mi wstyd /temat rzeka, ale chyba rozumiemy jaki towar za chlebem jadzie a w oko rzuca się najbardziej te chore/. U mnie też sprzątają dwie Ukrainki Uśmiech,
Oprawiam ...
Odpowiedz
#13
(09-29-2016, 01:53 PM)orafo napisał(a): u "nas" bida z nędzą, a wiadomości i inny szlak sączy się przez internet, za ziomków swoich we wloszech było mi wstyd /temat rzeka, ale chyba rozumiemy jaki towar za chlebem jadzie a w oko rzuca się najbardziej te chore/.  U mnie też sprzątają dwie Ukrainki Uśmiech,

A u mnie sprząta żona Uśmiech 
Odpowiedz
#14
Jako świeży i szczęśliwy rozwodnik korzystam z usług/pomocy przy powiedz my sprzątaniu... Uśmiech
Oprawiam ...
Odpowiedz
#15
(09-29-2016, 03:29 PM)orafo napisał(a): Jako świeży i szczęśliwy rozwodnik korzystam z usług/pomocy przy powiedz my sprzątaniu... Uśmiech

Jak dobrze posprzątają to może dostaną od Ciebie jakiś pierścionek zaręczynowy Uśmiech A jak nie to wypier ...  Zły
Odpowiedz
#16
Jak też chce panią do sprzątania i żeby miała duże... (oczy Uśmiech )może być z ukr...
Odpowiedz
#17
(09-29-2016, 07:34 PM)tatarata napisał(a):
(09-29-2016, 03:29 PM)orafo napisał(a): Jako świeży i szczęśliwy rozwodnik korzystam z usług/pomocy przy powiedz my sprzątaniu... Uśmiech

Jak dobrze posprzątają to może dostaną od Ciebie jakiś pierścionek zaręczynowy Uśmiech A jak nie to wypier ...  Zły

Jeszcze napisze Ci taki kawał odnośnie żony. Przychodzi mąż zmęczony do domu i pyta żony" Kochanie co jest dzisiaj na obiad ?" a zona mu odpowiada " to samo co wczoraj Kochanie". Na to mąż "przecież wczoraj nic nie było" a żona na to "to nie wiesz że ja gotuje na dwa dni ?".
Odpowiedz
#18
(09-29-2016, 07:39 PM)Pampalini napisał(a): Jak też chce panią do sprzątania i żeby miała duże... (oczy Uśmiech )może być z ukr...

Pampalini pogadaj z Orafo może Ci jakąś w promocji załatwi Puść oczko 
Odpowiedz
#19
I siedziała by taka i od roboty by tylko obciągała , yy odciągała chciałem powiedzieć Uśmiech
Odpowiedz
#20
wschodnie dziewuszki cenią iluzje, jakoś nie przekładam dużych wysiłków z resztą nie bardzo okłamuje, prawie jak Max Kolonko - Mówię jak jest - z prezentów tylko drobiazgi.
Oprawiam ...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości