Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Projektowanie 3D i wizualizacja
#1
Witam serdecznie,

Chciałabym polecić nowy produkt w naszej ofercie - program 3D-Coat.
Jest on idealny do projektowania biżuterii zawierającej motywy roślinne lub zwierzęce.
Program jest przyjazny w obsłudze a praca w nim opiera się na rzeźbieniu w wirtualnej glinie.
Aplikacja posiada wszystkie niezbędne narzędzia do przeniesienia koncepcji 3D z bryły wirtualnej gliny aż do etapu gotowego do produkcji, w pełni oteksturowanego, organicznego bądź technicznego modelu.

Zachęcam do obejrzenia krótkiego filmu ilustrującego naszą pracę nad pierścionkiem z panterą Uśmiech
https://youtu.be/IcrX_e1ZOuA

Koszt zakupu jednej licencji wynosi 1600 zł netto (1968,00 zł)

Serdecznie polecam i zapraszam również na kursy z możliwością dofinansowania!


Pozdrawiam,
Ela Burzyńska
www.bardins.pl

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


W poniedziałek 19 września 2016 r. o godz. 16.30 zapraszamy do  Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego w Gdyni na bezpłatną prezentację oprogramowania Rhinoceros.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematem tworzenia własnych projektów pod potrzeby wzornictwa, produkcji i druku 3D.
Przedstawimy program Rhino 3D, pokażemy jak zacząć projekt od pomysłu, szkicu, zdjęcia lub planów. Omówimy najważniejsze techniki tworzenia geometrii 3D i sposoby prezentacji wyników naszej pracy.

W programie spotkania między innymi:
- Rhinoceros jako popularne i ekonomiczne narzędzie w projektowaniu 3D
- Podstawowe techniki modelowania 3D
- Dokumentacja i opis projektu
- Sposoby prezentacji wyników pracy, tworzenie wizualizacji

Szkolenie poprowadzi mgr inż. Karol Burzyński, Bardins Sp. z o.o. Autoryzowany Instruktor Rhinoceros w Polsce.

Gdynia, 19 września 2016 godz. 16.30, Pomorski Park Technologiczny, Aleja Zwycięstwa 96/98.

Ilość miejsc ograniczona.

Bilety są dostępne na: rhino3d3.evenea.pl

Więcej szkoleń m.in. z zakresu projektowania biżuterii można znaleźć na naszej stronie www.bardins.pl/szkolenia

Serdecznie zapraszamy!
Zespół Bardins Sp. z o.o.
Odpowiedz
#2
Tylko nie wpuszczajcie tam Cactoosa bo Wam zrobi z imprezy jesień średniowiecza Puść oczko
Odpowiedz
#3
(06-01-2016, 11:35 PM)helmet napisał(a): Tylko nie wpuszczajcie tam Cactoosa bo Wam zrobi z imprezy jesień średniowiecza Puść oczko

 A może jest nadzieja, że dzięki nam średniowiecze dozna oświecenia Uśmiech
Odpowiedz
#4
Oczywiście, że tam będę. Dzięki Karolowi z firmy Bardins, który będzie prowadzącym, zarabiam projektując w Rhino.

Pozdrowienia dla Wodza Piotra i wszystkich Bardinsów.
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz
#5
Dziękuję, przekaże pozdrowienia!

Spotkanie ma charakter otwarty - zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby tworzyć fotorealistyczne wizualizacje zaprojektowanej biżuterii Uśmiech
Odpowiedz
#6
Wszystkich, którzy chcieliby nauczyć się tak jak Cactoos projektować w programie Rhino 3D zapraszamy na nasze szkolenia do Gdyni oraz Szczecina.

Osoba, która powoła się na hasło SREBRNIE otrzyma 15% zniżki od ceny komercyjnej.

Kursy z projektowania i wizualizacji prowadzi nasz specjalista od Rhino i RhinoGold - Karol Burzyński.

Aby zacząć naukę wystarczy umieć obsługiwać komputer za pomocą myszki, znajomość grafiki 2D czy 3D jest pomocna ale nie wymagana.

Aktualny harmonogram szkoleń z terminami na kolejne miesiące dostępny jest na stronie: http://www.bardins.pl/szkolenia

Szczegółowe informacje można również uzyskać pod numerem telefonu: 91 4201090 lub poprzez e-mail: szkolenia@bardins.pl

Zapraszamy!
Odpowiedz
#7
Moje pozdrowienia dla Bardinsów przedwczesne chyba były. Tera one wykształco kohorty młodych, zdolnych, chciwych
moich zleceń projektantów a mnie zostawio z dzieckiem na ręku w kolejce do pośredniaka. Oj biadasz mi, biada!!!  Biggrin
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz
#8
(06-08-2016, 08:48 PM)cactoos napisał(a): Moje pozdrowienia dla Bardinsów przedwczesne chyba były. Tera one wykształco kohorty młodych, zdolnych, chciwych
moich zleceń projektantów a mnie zostawio z dzieckiem na ręku w kolejce do pośredniaka. Oj biadasz mi, biada!!!  Biggrin

Skądże, jest tyle poziomów wtajemniczenia że dla każdego wystarczy! A poza tym Karol szykuje coś specjalnego - kurs tylko dla orłów (tj. doświadczonych Projektantów). Szczegóły wkrótce!
Odpowiedz
#9
(06-08-2016, 09:22 PM)Elżbieta napisał(a): Skądże, jest tyle poziomów wtajemniczenia że dla każdego wystarczy! A poza tym Karol szykuje coś specjalnego - kurs tylko dla orłów (tj. doświadczonych Projektantów). Szczegóły wkrótce!

A jak "orełek" stwierdzi po kursie, że jednak się niczego nowego nie nauczył, to oddacie kasiorkę? Biggrin
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz
#10
Hmmm... Do naszego zespołu niedawno dołączyła młoda, bardzo zdolna artystyczna dusza - Justyna. Specjalistka od rzeźbienia form organicznych w programie 3D-Coat z wykorzystaniem tabletu graficznego - myślę więc, że jest jeszcze sporo tajników do odkrycia nawet wśród doświadczonych projektantów. Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości