Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Specjalistyczny punkt ze szlifowanymi kamieniami szlachetnymi - Warszawa/Polska
Proszę o pomoc. Szukam dobrego punktu, gdzie mógłbym kupić szlifowane kamienie szlachetne. 
Najlepiej w Warszawie i okolicy (warto popatrzeć na to co się kupuje) lub internetowy w Polsce. 
Czy widziałeś kurę o twarzy koguta?
http://www.silversmithy.pl/
Odpowiedz
opale.pl - duzo opali oraz innych kamieni szlachentych. Do tego maja pracownie takze mozna od razu zamowic kamienie oprawione lub gotowy wyrob. Maja tez szlifiernie wiec moga kamien zrobic na wymiar lub przeszlifowac uszkodzony kamien. Ceny dla złonikow z rabatem(nizsze niz na stronie)

Gemeo.pl
allegro.pl
Odpowiedz
(05-19-2016, 09:17 AM)bizuternia_com napisał(a): Proszę o pomoc. Szukam dobrego punktu, gdzie mógłbym kupić szlifowane kamienie szlachetne. 
Najlepiej w Warszawie i okolicy (warto popatrzeć na to co się kupuje) lub internetowy w Polsce. 

Markstone ul. Marszałkowska, w budynku Przyjaźni Polsko-Radzieckiej
Odpowiedz
Inkluz w Lublinie. Trochę daleko, wiem. Ale szlifują na wymiar i sprowadzą każde cudo, korzystałem kilka razy i zawsze byłem zadowolony.
Odpowiedz
Na Elektoralnej 21/40
sklep dosyć tajny
Odpowiedz
Czy to Diament Studio? Czy oni wcześniej byli na ul.Orlej ?
Czy widziałeś kurę o twarzy koguta?
http://www.silversmithy.pl/
Odpowiedz
(05-22-2016, 08:50 AM)bizuternia_com napisał(a): Czy to Diament Studio? Czy oni wcześniej byli na ul.Orlej ?

Tego nie wiem, od 2-3 lat tam kupujemy i zawsze byli tam, ale może wcześniej...
Nie ma wejścia z ulicy, trzeba dzwonić domofonem, potem schodki do sutereny i stalowe, pancerne drzwi.
Odpowiedz
(05-22-2016, 11:15 AM)Borsuk napisał(a):
(05-22-2016, 08:50 AM)bizuternia_com napisał(a): Czy to Diament Studio? Czy oni wcześniej byli na ul.Orlej ?

Nie ma wejścia z ulicy, trzeba dzwonić domofonem, potem schodki do sutereny i stalowe, pancerne drzwi.

Tak, to Diament Studio, ale przecież mowa jest o szlachetnych kamieniach, a nie cyrkoniach kolorowych
Odpowiedz
(05-22-2016, 09:27 PM)silverpaul napisał(a):

Tak, to Diament Studio, ale przecież mowa jest o szlachetnych kamieniach, a nie cyrkoniach kolorowych

Nigdy cyrkonii tam nie kupowaliśmy, nawet nie wiedziałem, że mają.
Odpowiedz
(05-23-2016, 06:08 PM)Borsuk napisał(a):
(05-22-2016, 09:27 PM)silverpaul napisał(a):

Nigdy cyrkonii tam nie kupowaliśmy, nawet nie wiedziałem, że mają.

To jakie kamienie? Bo oprócz diamentów innych naturalnych nie mają.  ??? ??? ???
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości