Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sz. U. Jędruś :)
#1
A przypadkiem trafilem na kolegę z forum na joemonsterze Ząbki
Jaki ten swiat maly Ząbki

http://joemonster.org/filmy/74805/Czlowi...e_obraczki

pozdrawiam Uśmiech
Odpowiedz
#2
Właśnie miałem to wrzucić tutaj Puść oczko, tylko chciałem sprawdzić czy to na pewno ktoś od nas, ja tak z nazwiska nie rozpoznałem od razu, ale takie jakieś znajome te obrączki były Język
Odpowiedz
#3
tez mialem to wrzucac. Gratulujemy SZ.U. Jedrus swietnego wystepu i dobrej reklamy zarazem!
przyblizona wartosc to od PIŃCET do MYLJOOOOOOOOOOOOONA. Wycena moze sie znacznie roznic od rzeczywistej wartosci  Smutny
Odpowiedz
#4
Od dawna było wiadomo, że Jędruś to Andrzej Bielak, pozdrówka!
Odpowiedz
#5
hehe,a tak zostal zjechany tu na forum,teraz na kolana i przepraszac Jedrusia Biggrin 
Odpowiedz
#6
Ale kto go zjechal? Poza tym czy ktos tu kogos przeprasza? W sumie to nie pamietam juz dokladnie o co poszlo? Fakt faktem jest, ze jędruś się obraził i już nie udziela się na forum - aczkolwiek podgląda co się tu dzieje Język
Ot trafilem na filmik przypadkiem - w samym filmiku nie ma nic specjalnego, w dodatku tytuł tez jest mocno naciągany ale dobra.
Odpowiedz
#7
@ mnap89 jedrus chcial byc Panem dyrektorem na forum , dodatkowo czepial sie Nordwinda ...i dostal po lapach .

@ SilverFlo jedrus strzelil focha i sie nie odzywa, jego wybor , jego umiejetnosci warsztatowych nikt nie kwestionowal ... zdolnosci interpersone i owszem ! Piszacy te slowa jest jedna z tych osob .
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
#8
(02-19-2016, 03:01 PM)Erddill napisał(a): @ mnap89 jedrus chcial byc Panem dyrektorem na forum , dodatkowo czepial sie Nordwinda ...i dostal po lapach .

@ SilverFlo jedrus strzelil focha i sie nie odzywa,  jego wybor , jego umiejetnosci warsztatowych nikt nie kwestionowal ... zdolnosci interpersone i owszem !  Piszacy te slowa jest  jedna z tych osob .

każdy sie reklamuje jak może. może szału filmik nie robi, ale AB ma pojęcie o robocie. 
Odpowiedz
#9
(02-19-2016, 02:20 PM)mnap89 napisał(a): w dodatku tytuł tez jest mocno naciągany ale dobra.
Człowiek, który stworzył "inne obrączki"
Tytuł może źle sformułowany nie chodzi o wyłączność na pomysł tylko o nazwę projektu "inne obrączki"

Filmik całkiem fajny odsłania klientowi fasadę, że to jednak nie białe rękawiczki, ile czasu schodzi ale dzięki temu maja coś oryginalnego(własnego).
..szkoda że to kolejna osoba która się "sama" obraziła.

No a czy taka osoba jak Jan Suchodolski do nas zagląda? kiedyś na zero925 pokazywał biżuterie i ciekawostki, umiejętnie pozostawiając komentarz dla odbiorcy.
Odpowiedz
#10
(02-19-2016, 09:29 PM)szrapnel napisał(a): Człowiek, który stworzył "inne obrączki"
Tytuł może źle sformułowany nie chodzi o wyłączność na pomysł tylko o nazwę projektu "inne obrączki"

Nie. Film zostal zatytułowany w ten sposob specjalnie aby miec dwojakie znaczenie. Pierwsze skojarzenie jest takie, ze facet wymyslil taki styl obraczek - co jest oczywiscie nie prawda. Dopiero osoba ktora wie, ze koles ma strone/projekt/zwał-jak-zwał "inne obraczki" moze polaczyc tytul filmu z projektem/strona/blablabla.
Tak czy inaczej jest to calkowicie zamierzony zabieg PR.

A ze filmik pokazuje prace złotnika "od kuchni" to pochwalam Uśmiech Chociaz i tak malo bylo pokazane ale sam material nie byl dlugi wiec duzo tam nie upchniesz. 

Mi brakowalo mokume Smutny
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości