Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wzorniki obraczek
#1
Witam serdecznie, nosze sie z zamiarem zakupu wzornikow obraczek. Na pewno wielu z was zakupowalo wzorniki czy to u stelmacha, lazura i zlotym skorpionie, prosze o male porownanie jaka jest cena, jaka jakos i czymusze kupic parami?
Odpowiedz
#2
z tego co pamietam trzeba kupic cala palete. Cen nie znam ale troche to kosztuje Język

Poza tym najprosciej zadzwonic do w/w producentow i dowiedziec sie wszystkie z pierwszej reki.
Odpowiedz
#3
Z tym dzwonieniem to nie jest tak prosto, w zlotym skorpionie dostalem numer do osoby od wzornikow, z koleji do niej przez pol dnia nie moglem sie dodzwonic, u stelmacha najpierw musze zweryfikowac firme. Dlatego wpadlem na pomysl by zaczerpnac tu informacji i konkretnie zamawiac, bo producentow jest naprawde sporo. W moim miescie jest firma produkujaca, ale u nich wzornik wychodzi ok 60-70zl nie wiem czy to duzo?
Odpowiedz
#4
Nie wiem, nie korzystam z takich rzeczy.
Jesli firma olewa cie teraz, to ja bym sobie darowal bo pozniej bedziesz chcial zamowic konkretne obraczki z zlocie to tez bedziesz mial problem z kontaktem i moze z realizacja.
Wiem jeszcze ze proma robi obraczki, a z dodzwonieniem sie do nich nie powinienes miec problemu.
http://srebroproma.pl/pl/content/19-obraczki-slubne
Odpowiedz
#5
Od dawna wspolpracuje ze skorpionem.

Nie trzeba kupowac parami. Nie trzeba brac pelnych palet jednak kupujac palete a najlepiej cala kolekcje, dostaniesz najnizsza cene.

Czym dluzej z nimi wspolpracujesz tym taniej sprzedaja ci pozniej nowe kolekcje.

Do kogo dostales kontakt? Do Pana Krzysztofa D.?
Odpowiedz
#6
(02-17-2016, 08:59 PM)bafi napisał(a): Od dawna wspolpracuje ze skorpionem.

Nie trzeba kupowac parami. Nie trzeba brac pelnych palet jednak kupujac palete a najlepiej cala kolekcje, dostaniesz najnizsza cene.

Czym dluzej z nimi wspolpracujesz tym taniej sprzedaja ci pozniej nowe kolekcje.

Do kogo dostales kontakt? Do Pana Krzysztofa D.?

Do Pani Emili S.
Pamiętasz może orientacyjną cenę, powiedzmy 2 kolorowego wzornika?
Odpowiedz
#7
Nigdy nie kupowalem pojedynczych paletek tylko cale kolekcje wiec nie powiem Ci jaka moze byc cena 1 wzornika
Odpowiedz
#8
W złotym skorpionie na dzień dzisiejszy trzeba zamówić całą kolekcję, ma ktoś jeszcze jakiś pomysł?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości