Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak wyjąc ten wklejony kamień (szkło)
#1
Witam, jak w temacie. Musze jakos go wyjąc, a jest dosć mocno wklejony. Jest to jakies szkło i metal nieszlachetny. Klientka chce abym jej to przerobiła na wersje ze srebrną obraczka.


Załączone pliki Miniatury
   
"Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć." N. Hill
Odpowiedz
#2
jesli slaby klej co jest prawdopodobne, to pomoze piekarnik
przyblizona wartosc to od PIŃCET do MYLJOOOOOOOOOOOOONA. Wycena moze sie znacznie roznic od rzeczywistej wartosci  Smutny
Odpowiedz
#3
(02-24-2016, 01:45 PM)kfadrat napisał(a): jesli slaby klej co jest prawdopodobne, to pomoze piekarnik

A nic sie z tym szkłem nie stanie? Nie pęknie? Tak sobie jeszcze pomyslalam o suszarce, ale chyba to za słabe. Podważałam, ale trzyma... A tez sie boje, zeby nie zarysować go niechcący.
"Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć." N. Hill
Odpowiedz
#4
(02-24-2016, 02:20 PM)Moonlight napisał(a):
(02-24-2016, 01:45 PM)kfadrat napisał(a): jesli slaby klej co jest prawdopodobne, to pomoze piekarnik

A nic sie z tym szkłem nie stanie? Nie pęknie? Tak sobie jeszcze pomyslalam o suszarce, ale chyba to za słabe. Podważałam, ale trzyma... A tez sie boje, zeby nie zarysować go niechcący.

Skoro to metal nieszlachetny i może klientce nie będzie już potrzebny, to może geszelką rozciąć od spodu?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości